Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HOL és HOGYAN lehet ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOL és HOGYAN lehet ismerkedni fiúkkal?

Figyelt kérdés

A korombeli lányok az iskolában ismerkednek fiúkkal, de nekem senki nem tetszik sem az osztályban, sem a suliban. Szeretném, hogy legyen barátom, akibe szerelmes vagyok és aki szerelmes belém, akivel tudok beszélgetni, akit érdeklek, aki megért, stb... és az utcán/boltban/parkban néha megtetszik egy-egy srác, de annál tovább, hogy mondjuk megbámulnak, nem jut a dolog. Mit csináljak, hogy leszólítsanak? Én azért nem szólítok le fiút, mert szerintem elég, ha "jeleket adok", a férfi szólítsa meg a nőt. Mit csináljak, hogy pl. kávézóban odajöjjenek hozzám? Mert folyton hallom a sztorikat, hogy a fiú leszólítja a lányt mondjuk egy McDonald's-ben, vagy akár a buszmegálllóban, de velem miért nem történnek ilyenek? Szemezni nem szeretek, nem merek, a max amit csinálok az, hogy hosszan nézem a srácot. De miért nem tökös annyira a srác, hogy leszólítson? Fiúk, mit kell csinálnia a lánynak ahhoz, hogy odamenjetem hozzá?

Olyan válaszokat, hogy "biztos nem vagy elég csinon" nem kérek, mert nem vagyok csúnya lány. Szóval tényleg, mit kellene csinálom és hol? Normális válaszokat, légyszi!!

16/L



2013. máj. 6. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha hosszan nézed, akkor mosolyogj is! Mosolyogj rá! Menni fog a dolog!

F.

2013. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Mosolyogj, és igenis kell egy kicsit szemezni. Nem mondom hogy vésd a tekinteted az agyába, de ilyen kis pár másodpercre összenézünk, aztán mosolyogva elfordulsz, majd vissza téma szerintem bele kell hogy férjen. Ez pedig már elég ultimate jel.

A srácok nagy része még akkor se mer lépni ha látják a jeleket, mert arra gondolnak hogy biztos csak beképzelik, meg mit mondjanak, mi van ha lepattintod őket, akkor az csalódás.

Akik pedig már jól nyomják ezt a leszólítósdit, azok sokszor nem komoly dolgokra utaznak. A normálisabb fiúk, sajnos gyakran félénkebbek, és épp ezért egy ilyen helyzetet kicsikarni az élettől nem egyszerű, de próbálkozz szorgalmasan, csak össze fog jönni :)


23 F

2013. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hobbin keresztül, ismerősök ismerősei... velem is ismerkedhetsz... :P
2013. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

merrefele laksz? :)

esetleg ismerkedhetnénk...

17/F

2013. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

aha ja ... hogy te már eldöntötted hogy nem vagy csúnya ...okés .... akkor meg más gond nem lehet elméletileg csak a külsőddel , egy kép sokat segítene ...

ha gondolod priviben

2013. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Írd meg, hogy mikor és hol, én leszólítalak :D

(kép? :P )

17/F

2013. máj. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akiknek jelet adsz nem elég tökösek. Ha sokáig szemeztek például akkor menj oda Te hozzá.
2013. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt és ügyesen. Hol laksz? ;)


20/F

2013. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
szar vagy, nem tudsz jelezni se normálisan, biztos azért nem mennnek oda vagy csúnya vagy!
2013. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
En lany vagyok es azt csinaltam h ha a fiukrol volt szo mondtam a baratnoimnek h en mindenkinek adok eselyt ok meg elmondtak a tobbieknek persze nm direkt csak eleg pletykasak igy a fiuk batrabbak. De szerintem is szemezz es mosolyogj:) es ne add fel;)
2013. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!