Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HOL és HOGYAN lehet ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOL és HOGYAN lehet ismerkedni fiúkkal?

Figyelt kérdés

A korombeli lányok az iskolában ismerkednek fiúkkal, de nekem senki nem tetszik sem az osztályban, sem a suliban. Szeretném, hogy legyen barátom, akibe szerelmes vagyok és aki szerelmes belém, akivel tudok beszélgetni, akit érdeklek, aki megért, stb... és az utcán/boltban/parkban néha megtetszik egy-egy srác, de annál tovább, hogy mondjuk megbámulnak, nem jut a dolog. Mit csináljak, hogy leszólítsanak? Én azért nem szólítok le fiút, mert szerintem elég, ha "jeleket adok", a férfi szólítsa meg a nőt. Mit csináljak, hogy pl. kávézóban odajöjjenek hozzám? Mert folyton hallom a sztorikat, hogy a fiú leszólítja a lányt mondjuk egy McDonald's-ben, vagy akár a buszmegálllóban, de velem miért nem történnek ilyenek? Szemezni nem szeretek, nem merek, a max amit csinálok az, hogy hosszan nézem a srácot. De miért nem tökös annyira a srác, hogy leszólítson? Fiúk, mit kell csinálnia a lánynak ahhoz, hogy odamenjetem hozzá?

Olyan válaszokat, hogy "biztos nem vagy elég csinon" nem kérek, mert nem vagyok csúnya lány. Szóval tényleg, mit kellene csinálom és hol? Normális válaszokat, légyszi!!

16/L



2013. máj. 6. 15:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nem szamit mennyire vagy ronda, ha szembe kerulsz egy pasival akkor turj bele a hajamba dudold bele hogy labamba
2013. jún. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!