Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan valljak neki szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljak neki szerelmet?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe úgy szerettem bele,hogy nem annyira szép hanem inkább jó fej,rendes.Ennél a lánynál nem néztem a melleit,fenekét.Hanem egyre többet voltuink együtt beszélgettünk és már kb.5-6 hónapja érzek iránta valamit.És már vagy 1 hónapja gondolkodom rajta,hogy valljak neki szerelmet.Nem ver kéne hanem egy megható szöveg.Köszönöm! 15/F
2013. jún. 8. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
biztos, hogy bejön neki ez a stílus a szerelem bevallása húgy ezt nem jól sikerült megfogalmaznom de remélem érted tehát nem fog rögtön elutasítani mert az érzelmesebb fiúk jönnek be neki?
2013. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sehogy, a legnagyobb hiba, amit elkövethetsz. Helyette legyetek együtt sokan, és udvarolj neki, érintsd meg, figyeld a reakcióját. Ha vevő rád, egy idő után eljuttok ölelésig, csókig stb., és akkor egyértelmű lesz a helyzet. Egy szerelmi vallomással csak halálra rémíted, és nemet mond akkor is, ha egyébként lenne esélyed.
2013. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*sokat
2013. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
bocs, hogy rákérdezek de véletlen nem vagy focista? (ismerős volt a történet)
2013. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
nekem is ismerős a történet:DD véletlenül nem Dunaharasztian laksz?:DD
2013. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kazincbarcika?
2013. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen,focista vagyok,de nem Dunaharasztiban se nem Kazincbarcikán :)
2013. jún. 9. 09:43
 8/12 anonim válasza:
PMFC? :D
2013. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem akarok konkrét várost mondani,de

MB2 másodosztály közép kelet u15-ben játszok

2013. jún. 9. 15:08
 10/12 anonim válasza:
esetleg ezzel a lánnyal nem ketten szoktatok hazamenni?
2013. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!