Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszek neki? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!:)Szóval a nagy helyzet az, hogy van egy osztálytársam, akivel nagyon régóta ismerjük egymást, már általánosba egy osztályba jártunk, most gimibe szintén. Voltak idők amikor utáltam, az utóbbi években viszont jó baráti viszony alakult ki közöttünk. Az elmúlt két hétben azonban azt vettem észre, hogy mintha jobban érdeklődne irántam?! Minden órán mellém ül, sokszor a kezemhez ér, simogatja a hajam, bókol. Hétvégén szülinapom lesz és megkérdezte hogy nem megyünk el bulizni valahova. Nekem "női megérzésem" teljesen azt sugallja, hogy tetszem neki. De valahol belül tiltakozom ez ellen, mert miért pont én tetszenék egy olyan nagyképű srácnak, mint amilyen ő :S. Szerintetek, legyek nyitott vagy ne törődjek vele? Lehet félre értem ezeket a jelzéseket?

2013. jún. 7. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyképű != Jó
2013. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyébként az ilyen "női megérzésekre" ne nagyon hallgass, mert (ebben az esetben) a másik nevük EGÓ.


Persze, ha egy csaj bókolna nekem meg fogdosna, nekem is beindulna a "pasi megérzésem", hogy tetszem neki... Ez a hiúság nincs mit tenni, nőnek meg pasinak is van.. :) Bókol neked hirtelen már tetszik is? A hiúság alapján könnyű az embert az orránál vezetni, vagy nem hallottad még a róka és a holló fabuláját? :)

2013. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tanács: szerintem gondold át, hogy mi vonzó neked ebben a pasiban. Mi az, ami alapján Őrá fel tudsz nézni? Csak hogy nehogy akkor jöjj rá, hogy csak a saját hiúságoddal csavart az ujja köré, amikor már nem csak a gondolataidba hatolt be... Ha érted mire gondolok.


Szakállas trükk, az összes "hogyan csajozzunk" könyv így kezdi, keress egy hiú, befolyásolható, "szeretethiányos" nőt, kezdd el dicsérni, légy közvetlen, érintsd meg, simogasd, mutasd azt neki hogy Ő pótolhatatlan és ha kitartóan csinálod hamar zsebre teheted... A módszereket egy óvodás is el tudja sajátítani.

2013. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!