Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány fojton röhögcsél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány fojton röhögcsél, amikor meglát, és közben "összesutymorog" a barátnőjével, akkor tetszek neki?

Figyelt kérdés

Ez tegnap történt, és nem tudom, hogy mit jelenthet.

Amúgy szerintem nem nézek ki olyan csúnyán,hogy csak úgy kiröhögjön.

(egy 16 éves srác vok)


2008. jún. 19. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lol. Ilyet én is szoktam csinálni..:D Sztem bejössz neki. Legalábbis én akkor csinálok ilyet, ha nagyon zavarban vagyok, és kínomba..:D
2008. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
erre én is kíváncsi vagyok, mert már velem is történt hasonló, de én se tudtam mire vélni a csaj viselkedését...
2008. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Ha "fojton" röhögcsél akkor nem jelent semmit...de ha "folyton" akkor lehet, hogy jelent valamit.


amúgy hülye kérdés de ha csak tegnap történt, akkor hogy röhögcsélhet "fojton" na jó...

2008. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a csajok akkor szokták ,ha fel akarják magukra hívni a figyelmüket.
2008. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak tegnap röhögcséltek rajtad, akkor valószínű hogy valami vicceset láttak. Pl: a ruhádat röhögték ki vagy vmilyen arckifejezésedet vagy hasonlót. Ha állandóan csinálja akkor több mint valószínű, hogy tetszel neki :)
2008. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, tetszel neki.
2008. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom 21 lesz, és ilyen csapatos kiscsajok mindig vihorásznak, és susmognak a közelében. Volt, hogy integettek is neki. Figyelemfelkeltés, szimpátiát látnak a másikban. Szóval valószínűleg tetszel neki.
2008. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én ilyet akkor csinállok h ha vaki tetszik...:P:)
2008. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Iyet én is csinálok :D

Szerintem egyértelműen tetszel neki

2008. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
76%
Tetszel neki, sőt szerintem fel is izgatod, a lányok akkor viselkednek ilyen idétlenül, ha viszket a micsodájuk. Úgyhogy közeledj hozzá, de finoman, de azt is eljátszhatod, hogy nem érdekel, az néha még jobban felhúzza, és akkor garantált a siker.
2008. jún. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!