Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Általában miért csak a sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában miért csak a sikeresebb pasikkal akarnak lenni a nők?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem csak velük akarnak lenni.
2013. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mert az állat világba is így van és az emberek is állatok.
2013. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert akkor nem kell megdolgozniuk a sikerért. A nők azt szeretik, ha minden az ölükbe hullik.
2013. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem azért akarnak velük lenni mert sikeresek, hanem mert a sikernek köszönhetően olyan tulajdonságokat szereznek, melyek a nőknek vonzóbbak. Pl. jobb a kiállásuk. Persze meg is fordíthatjuk, a jobb tulajdonságokkal rendelkező pasik sikeresebbek lesznek.
2013. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem minden nő ilyen. Én például egy hátrányos helyzetben lévő fiúval vagyok együtt, viszont okos, és tudom, hogy sokra fogja vinni, mert vannak ambíciói és tesz is értük. Lehet, hogy ettől számító vagyok, de ennyi biztonságérzetre szükségem van, hogy tudjak vele tervezni, és együtt össze tudjunk hozni egy normális színvonalú életet, amibe netalántán még egy-két gyerek is beleférne.
2013. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a párom 8 éve jár egy 3 éves fősulira.. és mégis imádom:D na?
2013. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
és mit tanul?
2013. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
16:16 : Te fiatalabb vagy nála ugye?
2013. jún. 4. 16:41
 9/11 anonim ***** válasza:
4 évvel. műszaki fősulin.
2013. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ez most tényleg egy kérdés volt?:D

ezt nem tudod? ez folyik már a csapból is

2 fajta válasz van erre, az egyik az igaz, a másik is igaz, csak az primitívebb és felszínesebb :D

1. a pénzük miatt, attól függ persze miben sikeres..

2. a sikeres pasas határozott, ambiciózus, vannak céljai, az jön le róla, hogy lelkesebb, mint a többi és mindezt egybevéve kívülről több érték látszik bennük, mint egy kevésbé sikeresben... (de csak kívülről)

érted már?

ez olyan, mint amikor azt a srácot több lány keresi aki foglalt, mint a magányos farkasokat.. és, hogy miért?

mert ha van barátnőd, az egy jel arra, hogy van benned szerethető, mert az a lány látott benned valamit

2013. jún. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!