Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen témát dobjak fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témát dobjak fel?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki falumból származik,de egy ideig külföldön volt és nem rég jött haza. 5 nappal ezelőttig nem is beszéltünk, akkor tiszta véletlenül haza hozott suliból és azután olyan nap nem telt el, ho nem beszéltünk volna. Egyik haverjától elkérte a telefon számom és állitólag tetszem neki. A probléma az, hogy nagyon vissza húzodó egy srác és nem igazán beszédes, ellenben velem, aki olya vagyok, hogy sokszor be nem áll a szám. De most nem tudok előhozakodni semmi témával. Felhiv a suliban is, hogy mikor vézek s hogy hazahoz meg minden de mivel hogy nagyon csendes nem tudom mit mondjak neki. Próbálok kiszedni belőle minél több szót, de már nem tudom, hogy milyen témát hozzak elő, mit mondjak neki!!! Lécci adjatok ötleteket, hogy mit kérdezzek tőle, mit mondjak neki stb. !!!!
2009. okt. 7. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:

lehet, h. ő sem olyan csedes, és csak az a baj kettőtöknél, h. mindketten tetszetek egymásnak, csak nem mertek lépni, és azért vagytok kuká, nem lehetne az, h. találkozzatok valahol, mozi kajálda vagy valami, akkor csak ketten vaygtok, és lehet megered anyelve(tek) hiszen tetszetek egymásnak! ahogy kivettem a soraidból!

megoldódik az csak legyen meg a körülmény...



*_*

2009. okt. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!