Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen témát dobjak fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témát dobjak fel?

Figyelt kérdés

Felvettem egy lányt msnre.iwiw-en a csajok és pasik alkalmazásba találtunk egymásra!:D

Szóval elvileg bejövünk egymásnak!

Felvettem msn-re és szerintetek miről kezdjek el dumálni vele? valami téma? vagy kérdezzem meg milyen zenéket szeret meg ilyenek??

Még sosem találkoztam vele élőben szóval most fogunk elöször sumálni msnen! Nem akarom azt hogy ráírok kérdezek 1-2 dolgot és halgatunk!:D

A válaszokat elörre is köszi!:D


2010. aug. 4. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

jajj istenem azon nem kell gondolkozni annyit:D:D:D ami jon legy onmagad.

kerdez rola dollgokat

miket szeret milyen hobbyai vannak mivel foglalkoznak a szulei meg ilyesmik ..


18/F Muhaha

2010. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szyszkó válasza:
minek parázni anyit ezt soha nem értetem kérdezd olyan dolgokról ami téged is érdekel ez egyszerü!
2010. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!