Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon égő ciki vagyok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon égő ciki vagyok hogy visszautasítottam azt hogy megcsókoljon?

Figyelt kérdés
Akartam persze, de én még soha sem csókolóztam pedig 22 éves vagyok. És megcsókolt de vágtam egy hülye fejet és elmondtam hogy én még soha....Aztán utána már nem is akart többször megcsókolni. Jajj iszonyat cikis volt. Mikor mások 14 évesen már smárolnak, ez a srác is 15 éves korában szexelt először...Aztán utána már rendes csók nem volt csaj szájra puszi. Legszívesebben elásnám magam...
2013. jún. 2. 13:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta aranyos vagyok hogy zavarba jöttem meg ilyesmi, de inkább egy hatalmas lúzernek érzem magam...
2013. jún. 2. 13:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább csak ezt a szitut kellett volna másképp kezelned. Mondanod kellett volna az elején, hogy mivan, ha ennyire zavar, vagy határozottabban elutasítani a közeledését, hogy megértse, hogy miért? Így szerintem a srácnak is lehet, hogy rossz, ha valóban törődik veled.


Ha pedig úgy btw lesz.rja, hogyan érzel, akkor az is gyorsan kiderült volna.

2013. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is aranyos, bár tényleg lehetett volna jobban intézni. Ha lesz második randi, akkor egyszerűen kezdeményezd te a csókot. A szájrapuszinál már annyira nem bonyolult "ottfelejteni" a szádat.
2013. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nagyon égő ciki 22 évesen.
2013. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!