Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges olyan, hogy a külsőmmel magasabbra teszem a lécet mint várnám?

Figyelt kérdés

Kaptam mar pozitív visszajelzéseket de nem is ez a lényeg.

Fiú vagyok.

Nem tartom magam valami hu de jó pasinak, de végül is soha nem is tartottam. Mostanra azt tudom mondani, hogy oké a külsőm de semmi extra.

Viszont jó pár lánnyal találkoztam mar eddig, és egy ideig nagyon bejöttem nekik. Lehet olyan, hogy a külsőmmel magasabbra teszem nekik a lécet, míg a belső tulajdonsagaim miatt ezt "lerombolom" és az érdeklődésük elillan? Mivel tudnám az érdeklődésük fenntartani?



2013. jún. 1. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
legyél bunkó "leszarlak" stílusú. a lányok azt szeretik...
2013. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Edem2001 válasza:
Sokat kedveskedsz nekik és viszel nekik mindig valami kis ajándékot amikor találkozol velük pl: kis csoki,virág! ezzel biztos bejösz majd nekik!
2013. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a gondom h nem nagyon tudok miről beszélni az adott lánnyal.
2013. jún. 1. 18:03
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktam vinni ajándékot és nem is tartom valami jó otletnek
2013. jún. 1. 18:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél bunkó! Beszélgetni csak tudsz 14/L
2013. jún. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok. Egy ido után kifogyok a kerdesekbol....
2013. jún. 1. 18:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz velük beszélgetni, akkor nem csoda, hogy csökken az érdeklődés. Ha egy autó szép, de nem indul el, egy darabig álldogálsz mellette, leköt a szépsége, de aztán csak felszállsz a buszra, hogy eljuss A-ból B-be.


Kérdezgesd őket sokat.

2013. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha talán figyelnél rá mit mond tudnál kérdéseket kreálni ott helyben. ennyi a lényeg
2013. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudok kérdéseket kreálni de egy ido után kifogyok belőle meg unalmas egy ido után folyamatosan kérdésekkel bombázni.
2013. jún. 1. 18:47
 10/10 anonim ***** válasza:

mivel tudod fenntartani az érdeklődésüket?

ha nem agyatlan tinikről van szó

akkor már az is feladat, hogy megszerezd az érdeklődését

de az se nehéz, csak férfiasan, határozottan kell gondolkozni

ha egy csaj nem ismer, akkor csak azért nem akar majd megismerni, mert sokat dumálsz neki magadról, és elmondom hogy így meg úgy, és azt és amazt csinálod

egy nő az elején, soha SOHA nem fog neked egyértelmű visszajelzést adni a gondolatairól. nem fogja magát felfedni. és nem fog még látszólag sem érdeklődni felőled. nem azért mert nem érdekelné, hanem mert túl büszke ahhoz.

és ez így a helyes, legyen önbizalmuk, elvégre jól néznek ki, és még a belsőjük is értékes

ez is, és még sok minden az életben arról szól

hogyha akarsz valamit pofátlanul el kell venni, de csak szépen módjával, stílusosan, különlegesen

magadról nem kell hogy dumálj, csak ha ő kérdez, felőle érdeklődj, de nem olyan témákról hogy mi a kedvenc színe, zenéje, és hova szokott eljárni

nem a bnője v a meleg barátja akarsz lenni, az majd ráér később, amikor már szüksége lesz rád, de ezt ki kell érdemelni

mesélje el azokat a csajoknak

nem kell loholnod utána, de egyértelműen tudja meg, hogy tetszik neked, de azt ne fedd fel soha, hogy mennyire is kell neked

az egészben a legfontosabb, hogy hidd el magadról, és tudd, hogy van benned szerethető és értékes, és ezt nem fogod mindenkinek megadni, és neki is csak akkor, ha az érdeklődésed során elég jónak találtad ahhoz

elvégre te vadászol rá, de el kell érned, hogy ő is a kedvedben akarjon járni

ne feledd, a titokzatosság is nagyon hasznos!

2013. jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!