Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám visszacsábítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszacsábítani? A külsőmmel vagy hogy?

Figyelt kérdés
4-szer randiztam egy pasival. Tuti hogy tetszettem neki, meg is csókolt engem. De mellettem találkozgatott egy másik csajjal is, és kijött belőlem hogy "Ha komolyan gondolnád velem, akkor más lánnyal nem találkozgatnál" Jó, tudom nem kellett volna kérdőre vonnom, hiszen nem vagyunk együtt, de kijött na...És emiatt megszakított velem minden kapcsolatot. Hogyan tudnám vele újrakezdeni?
2013. máj. 18. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
táááárd szét!
2013. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha én randizgatok valakivel, kurv@ra nem fér bele, hogy akár ő, akár én mással is találkozgasson mással (ismerkedős jelleggel persze). Pláne ha már csók is volt. De én nagyon "szigorúan" állok az ilyen dolgokhoz. Az én olvasatomban megalázod magad, ha megpróbálod "visszaszerezni".
2013. máj. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bocs, kétszer írtam, hogy mással
2013. máj. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez a baj hogy a lányok már azelőtt féltékenykednek mielőtt kapcsolat lenne, aztán csodálkoznak ha ez nem bejövős a pasiknak... Az egy dolog, hogy randizunk de attól még független vagyok, énis csajoztam miközben randizgattam 1 lánnyal, majd a 6.randin mikor mondtam h 10kor lelépnék mert megyek bulizni, kérdezte hova meg kivel mondtam, hogy haverral majd utána mondta h akkor jönne Ő is, és én mondtam h nem szeretném mert ott lesz 1 lány is, ekkor teljesen kiakadt, hogy én h képzelem h elmegyek bulizni 1 csajjal, és h h van képem vele randizni miközbe másokkal kavarok.. kérdezte, h mikor szexeltem mondtam neki 1hete.. Már 5 hete találkozgattunk... És nem értette meg, hogy én csajoztam.. Ja, és még csók se volt meg semmi, nem siettem el a dolgot, és Ő se 1x fogtam meg a fenekét de meg is szólt érte.. Úgyhogy nem értem miért problémázott.. Ő húzta az időd, mert ha járunk persze nem csalom meg... Ejj.. Nők..
2013. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, az ilyen válaszok olvasásánál (négyesre gondolok) komolyan összeteszem a két kezem, és hálád adok az égnek, hogy normális férfit sikerült "kifognom"...
2013. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nézd két vasat tartott a tűzbe,nem Te voltál a befutó

ezt nem tudhatod miért, amíg több nő van, megteheti válogathat, igaza van, Te is teheted ugyan ezt,

amúgy nem fogod visszacsábítani, max esetleg dugásért, de lehet azért sem N

2013. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na 4. azért...


Én konkrétan nem tudom miket csinált mikor nem voltunk együtt. De mivel nálam nem jutott semeddig, pedig nagy szexőrült, így a válaszodat olvasva esélyes hogy vele szexelt is. Mert velem annyira ráérősen haladt. Hát nem tudom...Ráadásul nem is magyarázkodott vagy valami hogy "Figyelj nem történt semmi" vagy "Hogy ne aggódj te is fontos vagy" semmi. Csak dobott és kész, semmi magyarázat. Vagy legalább a fejemhez vágta volna hogy szükségem van a szexre, és tőled ezt nem kaptam meg, így máshoz mentem vagy valami...


Mondjuk ettől függetlenül jó lenne legalább tisztázni vele mert én kissé beleestem. Hogy miért ne kérdezzétek.

2013. máj. 18. 12:31
 8/9 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem akkor minek bókolgatott még az összeveszés előtt is kb 10 perccel, meg minek hívogatott el ide-oda.

Nem győzte mondogatni hogy "hiányzol mikor nem láthatlak" "már alig várom a randinkat" ,volt hogy randi előtti nap írt egy sms-t hogy "már csak 1 nap és végre találkozunk! Már nagyon-nagyon várom", vagy hogy "nem is tudod mióta tetszettél már nekem"

2013. máj. 18. 12:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha az ember minden kapcsolat próba előtti randi időszaknál csak arra az 1 csajra fókuszálna akkor elég sok időt dobna ki a kukába. Mivel a randi még csak ismerkedés az ember mellette nyugodtan ismerkedhet másokkal is hiába érdekli esetleg komolyabban a csaj. Csak alap szabály, hogy egyik nőnek ne beszélj a másikról... Ha meg már kiválasztottad a csajt mehet a hűség de addig nincs lánc az emberen.

A pasik utálják a túlzottan féltékeny nőket, szóval ezzel csúnyán befürdetted magad, hogy mivel hozhatnád vissza ezt a hátrányt az a pasitól függ. Ha már ismered eléggé meglesz a megoldás, ha nem akkor bukta. 23/F

2013. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!