Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kozeledjek hozza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kozeledjek hozza?

Figyelt kérdés
van egy srac aki nagyon bejon nekem, sokat beszelunk meg minden, jelek alapjan bejovok neki, de hogy kozelitsek hozza? beszelgetes mar megvan, mindig beszelunk de felek h unalmas vagyok neki... bar nem ugy nez ki! en nagyon szeretnek hozza kozeledni, de felek h elutasit... mellesleg nem volt meg baratnoje.... igy nehezebb lesz megszerezni? ojan egyertelmu jelek vannak h tetszek neki... de azert ott motoszkal bennem, h mivan ha nem? nem tudom mit tegyek.... chaten is altalaban en szokok rairni, o csak egyszer hivott meg....eddig :) meg szepeket mond... csak aza gond h van 2 tesoja, es altalaban azert szokott elmenni, mert allitolag atesojai varjak a gepet..... de szinte mindig, jo ez mind rendbe van, de ojan gyanus ez.... vannak ijen kis jelek h esetleg koptat... utalom ha egy pasi elutasit, meg soha nem utasitottak el..... ez most nem azert mondom, de mindig megszerzem azt a pasit akit akarok.. de o... vele nem boldogulok sehogy, teljesen mas mind a tobbi! :( leci segitsetek h hogy kozeledjek hozza.... nagyon aranyos, es teljesen belezugtam mar :) 15\L (15\F)
2009. okt. 6. 19:35
 1/5 A kérdező kommentje:
ja meg az kimaradt, felmerult bennem h meleg e... mert szinte mindig lanyokkal van, de aztan mondom nem, es lehetetlen.... de nem merek rakerdezni, mert felek h megsertodik.... vannak ijen fiuk nem? amugy mondta h ott ahol el vannak baratai, csak az osztalyaba fikazzak a kinezete miat.... emora hasonlit de nem ugy oltozik, neki az ahajstilus all jol... ja meg bocs a helyesirasom miatt, siettem... :)
2009. okt. 6. 19:41
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Fekudj le vele.
2009. okt. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha még nem volt barátnője, akkor nem tudja mit kell csinálnia... Ha meg Te mindig mindent megszerzel magadnak amit akarsz akkor...!!!NYOMULJ!!! Smárold le akkor tudni fogja mi a pálya. Ne legyél már görcsölős!!!

Ha nem akarja úgyis ellenkezni fog. Nem biztos, hogy meleg lehet, hogy csak nem készült fel egy barátnőre (merthogy még nem is volt neki)...Ha többségében lányokkal beszélget, az azt jelenti, hogy a lányok társaságát keresi, valószínűleg nem meleg, csak most ismerkedik még a lányokkal. NYOMÁS PASIZNI, NE ITT RABOLD AZ IDŐDET!!!

2009. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi, de azert meg ne rohanok fejjel a falnak, megprobalok kicsit kozelebb kerulni hozza h biztosan tudjam h tetszek e neki, nem szeretnem ratuszmalni ezt az egeszet... :)
2009. okt. 11. 10:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Mond azt hogy nyelvtan korrepetálást szeretnél tőle rád férne:D

Attól mert egy fiú lányokkal beszélget az nem azt jelenti hogy meleg csak mondom egyébként szerintem csak "félénk" mert még nem volt barátnője ez a tippen de kérdezz inkább tapasztaltabbat mert még nekem se volt

2009. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!