Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kozeledjek hozza ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kozeledjek hozza ha mar egyszer elutasitottam?

Figyelt kérdés
Van egy srac es mar eleg reg ota huzzuk egymas agyat. Kb egy honapja mar meg akart csokolni de elutasitottam(nem szavakkal, csak egy buliban voltunk es en meg elforditottam a fejem mintha epp mutatni akarnek vmit..), mivel akkor meg volt baratnoje es en nem igazan szeretem az ilyen "kettos jatekokat". Mostanra viszont szakitottak, es monhatni szeretem a sracot, de tudom hogy en sem vagyok kozombos szamara. Holnap a munkank altal muszaj elmennunk vhova, ami kb 10 ora kocsival oda vissza, szoval egesz nap kettesben leszunk osszezarva. Megis mit tehetnek hogy felhivjam ra a figyelmet igenis akarok tole vmit? Nagyon szeretnem mar megcsokolni...
2011. febr. 22. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Vagy legalább utalj rá. De szerintem ő is ugyanezen gondolkodhat:)
2011. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van. De megis ugy erzem nekem kene lepni, ha mar egyszer o megprobalta. Mert azok hogy megoleljuk egymast, megpusziljuk mar szinte mindennaposak. Es megis leragadtam itt. Mert ha buliban lennenk mas lenne. De egy kocsiban csokkennek az eselyeim...
2011. febr. 22. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még érdekled,akkor lesz esélyed,neked kell viszont most nyomulnod és bevallani mit érzel!
2011. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezt tudom, de a kerdesemet is azert irtam ki, mert nem tudom hogyan kozeledjek. Probalom megolelni meg ilyenek, de nem tudom mi lehetne meg. Konkretan nem fogom neki bevallani..

koszi az eddigi valaszokat!!

2011. febr. 22. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!