Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, mikor érzitek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mikor érzitek, hogy készen vagytok lefeküdni a pasival, akivel randiztok?

Figyelt kérdés
Mi kell hozzá?

2013. máj. 31. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Hogy beleszeressek

Hogy megbízzak benne


Ennyi.

2013. máj. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bele tudsz úgy szeretni, hogy még nem is szexeltetek?
2013. máj. 31. 09:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább a bizalom a fontos, a szerelem később is jöhet.

És igen, bele tudok vkibe szeretni úgyis, hogy még nem feküdtünk le.

2013. máj. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen bele lehet szeretni. Normális embereknél a szerelem nem a szexen múlik. Nekem az is kell h meg tudjak benne bízni és lássam h nem csak arra kellek neki.
2013. máj. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Nekem eddig az összes kapcsolatomnál előbb jött a szerelem és aztán a csók meg a járás meg a szex.


Én úgy nem tudok egy férfibe beleszeretni, hogy meglátom és kész. Ha szimpatikus sem jelent nálam semmit.


Amíg nem érzem iránta azt a lángolást addig nem tudok vele mit kezdeni.

2013. máj. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor min múlik a szerelem?
2013. máj. 31. 09:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Vonzalmon és időn.
2013. máj. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kb. amikor a puncim lucskosra áztatja a bugyimat.

De most komolyan: A pasi kell hozzá. Hogy mire kattansz te tudod, de ha már a puszta jelenlététől zsibong a puncid, pillangók a hasadban és halad lefelé a bugyidba a melegség, akkor lehet kész vagy. ;)

24/L

2013. jún. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. A szerelem vagy azonnal jön vagy nem.

Ami magától kialakul az a szeretet a kötődés, de nem az az érzés amitől elgyengülnek a lábaid és libabőrös leszel, amitől hevesen ver a szíved, ami elvonja a figyelmedet mindenről és mindenkiről. Ha ez megvan az elejétől akkor az szerelem. Ha tetszik de hozzá kell idomulj, hogy jó legyen vele együtt, akkor ott inkább csak valamijébe, külseje, stílusa valami részletébe szerettél bele ami csak a része, de nem egész önmaga. Akkor ott nem biztos, hogy szerelem van csak érdeklődés.

2013. jún. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hogy tudsz beleszeretni önmagába, ha még nem is ismered igazán?!
2013. jún. 4. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!