Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a legjobb randiprogram?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha baromira bejövünk egymásnak, baromira mind1. :) Elsétálgatok én vele 3 órát bárhol, csak ne legyen nagy zaj.
2013. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Az évezred ***** válasza:
Lehet, hogy elcsépelt, de az állatkert szerintem tök jó program :)
2013. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Beszélgetés, társalgás.


Szinte - bizonyos körülmények közt - mindegy hol. Ha meg már valami vendéglátóipari egységbe kell betérni akkor az olcsó legyen, ne egy olyan ahol a smucig karvaly tulaj már dörzsöli az orrá... kezét hogy "eheheheh" és 500-at elkér egy 3 decis üditőért vagy kávéért.

2013. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lord Keri ***** válasza:

Séta is jó, vagy beülni valahova beszélgetni, a lényeg, hogy ne zajos, zsúfolt hely legyen!


Ha budapesti vagy akkor rengeteg jó beülős hely is van! :D

2013. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beülni valahova, elmenni vizibiciklizni, vagy csak sétálni, télen esetleg korizni...
2013. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ami olcsóbb, mint egy profi és dugás a vége!
2013. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!