Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legjobb barátnőknek ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőknek ugyan olyan fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Azért legjobb barátnők, mert hasonlít a személyiségük, gondolkodásuk, modoruk.

Ha ez így van, akkor a fiúk külsejében is egyet értenek?



2013. máj. 15. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Én az ellenkező nembe tartozom, de nálam az szokott lenni, hogyha a "legjobb barátomnak" tetszik egy csaj, nekem pedig nem, akkor én is inkább úgy teszek, mintha tetszene, hogy ne kelljen magyarázkodnom miért nem tetszik. Ennyivel le van tudva. Sokan nem bírják feldolgozni, hogyha ellenkező véleménnyel bír a másik, és én már belefáradtam a magyarázkodásba.
2013. máj. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legtöbbször nem, mert nekem elég egyedi ízlésem van.
2013. máj. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én legjobb barátnőm egy olyan fiúval jár, akit én rühellek.

Amúgy így külsőre majdnem ugyanolyan fiúk jönnek be nekünk, de a mostani barátját nem bírom elviselni. Nekem nem jön be se külsőre se viselkedésben.

2013. máj. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Attól hogy barátnők még különböző emberek de könnyen előfordulhat hogy az egyik fél dominánsabb és a véleményével tudja befolyásolni a másikat.

23/F

2013. máj. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk gyökeresen különbözik a véleményünk. Tizenegynehány éve ismerjük egymást, barátok vagyunk, ezalatt egyetlen egy pasi volt, aki mindkettőnknek tetszett.
2013. máj. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eddig minden barátnőmmel homlokegyenest más pasik jöttek be. :)
2013. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem. A legjobb barátnőmnek a cukifiúk jönnek be, nekem meg a férfias pasik.

mindketten 20L :D

2013. máj. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem.:) A legjobb barátnőmnek inkább a macis, szőrösebb pasik jönnek be, nekem sokat számít az arc, és inkább a vékonyabb srácok jönnek be.:) Két elég közeli barátnőm van még, az egyikőjük a kigyúrt pasi kért van oda, a másik a cicafiúkért.:D Mi ilyen különleges társaság vagyunk...:)
2013. máj. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmmel sem egyezett meg eddig az ízlésünk. Tesóméval sem egyezik. Szóval ez nem igaz, nálunk legalábbis. :)
2013. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én és a legjobb barátnőm szinte állandóan veszekszünk, de végül mindig kibékülünk. (Nem súlyos veszekedések). Semmiben nem értünk egyet. Nekem sötét hajúak jönnek be általában, neki szőkék (pedig mind a ketten szőkék vagyunk és kék szeműek). De mindig azt mondom neki hogy nem is lennénk mi ha nem veszekednénk. Unalmas lenne, ha olyan lenne mint én. Nem tudnék vele miről beszélgetni mert mindenre azt mondaná, hogy: szerintem is. Így viccesebb az egész hogy nem értünk egyet.:)
2013. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!