Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretném ma megcsókolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ma megcsókolni a barátnőmet. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
én pl arra gondoltam hogy most reggelről mikor jön be kimek elé mint mindig és bekisérem suliba és útközben gondoltam hogy megállok ránézek megsimogatom az arcát közben bókolok neki és adik egy puszit a szájára utána meg megcsókolom szerintetek így jó lesz?? habár lehet várnom kéne holnapig mert holnap suli után kettesben találkozunk de nem tok várni mert annyira szeretném őt megcsókolni mert nagyon szeretem őt... ha így nem jó akkor vmi tanács hogyan csináljam köszi előre is ...
2009. okt. 5. 06:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet a barátnőd, ha még nem csókoltad meg? Amúgy jó ez így, de ha első csók, akkor tényleg várj, amíg kettesben lesztek.
2009. okt. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pont csináld úgy ahogy írtad, nem lesz gond, lehet várja is már :)
2009. okt. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem suliba menet kéne
2009. okt. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán tényleg inkább várni kéne holnapig. De én ezt nem értem, már jártok, "szereted", szóval valamennyire elég mély a kapcsolat már, és még nem csókolóztatok? Ez számomra elég fura. Én ezt az egészet sokkal inkább tudom úgy elképzelni (mivel még nem volt ilyen kapcsolatom), hogy eljárunk együtt pár helyre, közben kialakul a vonzalom, és mondjuk az első csókkal kezdődik el az együtt járás ténylegesen. Na nem mintha ennek ilyen írott szabálya lenne, csak én ezt így látom.


15F

2009. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt hittem h csak én gondolom így, h első csóknál kezdődik a járás... Mostanság az a "divat" h megkérdezi az egyik a másiktól h járunk és onnantól már ölelgethetik meg csókolgathatják egymást... Hát mit mondjak? elég gyerekes... Nah mind1! Szerintem is várj addig, amíg kettesben lesztek... Úgy romantikusabb!

14/L

2009. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a kérdezgetős dolog hogy megkérdezed járunk-e ez csak fiatalok csinálják akik igazából még nem is voltak szerelmesek... :P
2009. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jól:D
2014. júl. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hajrá!

Szentem is várj holnapig.

Sok sikert!

Nkm is azonba el kéne cupanjon az első!

2016. márc. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!