Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem megcsókolni a barátnőmet! Félek a lányoktól?

Figyelt kérdés

Hali,

15F vagyok, egy lány oszt társam segített megismerkedni egy 8adikoss lánnyal. 1 hete ismerem őt, és teljesen belém van zúgva, én még nem nagyon tudom. Eddig még semmilyen kapcsoltatom nem volt. Mind a ketten visszahúzódóak vagyunk.

Iskola után találkozgatni szoktunk és pár napja megkérdeztem töle hogy akar-e járni velem és igent mondott. Ezután elmentünk a könyvtárba és ott a csókolózásról kezdett el beszélni és én egyből megijedtem és próbáltam elterelni a témát. Elvárja tőlem, hogy csókolózzak vele, de én úgyérzem hogy még nem állok készen errre a dologra..

Érdemes megpróbálni a csókolózást, mégha sosem csináltam és azis megeshet, hogy szénné ccinkelődök vagy halasszam még a dolgot?


2010. jan. 30. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarod, és nem szereted, akkor minek erőlteted? egyáltalán minek kérdezted meg tőle, hogy akar-e járni veled, ha te nem tudod mit érzel.. Majd ráérsz csókolózni akkor amikor felkészültél rá&amikor szerelmes leszel.
2010. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csóktól félsz h elrontod
2010. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, nem kellene ezen rágódnod. Ha nem állsz készen a csókra, akkor a kapcsolatra sem valszeg, mégis megpróbálhatnád ha kedveled a lányt, biztos sokat jelentene neki. Leégni biztos nem fogsz, ha megvan az elhatározás légy magabiztos, ha nyolcadikos a barátnőd, nem hiszem, hogy sokkal több tapasztalata van mint neked.
2010. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

HA szerelmes vagy, jön magátol... ha nem akkor el tudod rontani, de akkor minek is akarok megcsókolni ha nem szereted?... nemértettem én ezt sose...

majd ha már megőrülsz érte hogy megcsókold, akkor ugyis megtörténik... addig meg minek csókolózni? ha nem érzed hogy kéne akkor nem kell, halasszad sztem

2010. jan. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyu ez olyan minthogy elrontod az első cipőfűzést. És akkor mi van? Semmi újrakötöd. Mellesleg a csókot szinte nem lehet elrontani.


Ha görcsölsz nem jó. Csókolózni nagyon jó érzés hidd el! Szivesen lennék a helyedben.


Fogmosás és ápolt nem töredezett száj kell hozzá és egy csaj.


Az egész egy játék. Játszanod kell az ajkaival és a nyelvével. Az ajkaddal harapdálod finoman az övét (nem foggal!), nyalogatod és szopogatod a nyelvét. Lassan és finoman.


Ne félj! Nem a lábad fogják levágni. :) Ha megteszed, rájössz hogy isteni és nem volt félnivalód!

2010. jan. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Basszus fiúk!


A csók a vágyakról szól nem a szerelemről!!!!! :S


Csókolózz csak nyugodtan akkor is ha nem vagy szerlmes! Bár lehet hogy az első csók után az leszel. :D

2010. jan. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, közben rájöttem hogy télleg szeretem a lányt mert sokszor gondolok rá, hiányzik nekem. Megpróbálom. :)
2010. jan. 31. 06:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne próbáld basszus! Csak tedd meg! Újra és újra!
2010. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!