Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiúnak van barátnője,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak van barátnője, akkor szokott méllyen és szerelmesen nézni egy másik lány szemeibe hosszan és többször, miközben boldogan mosolyog néha pedig komoly. De van, hogy csak akkor néz, ha nem látom. Szerintetek ettől még lehet barátnője?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Az emberek így nézik azt, akihez vonzódnak, attól függetlenül hogy van-e párjuk vagy sem. :)
2009. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak szimplán néz téged vmiért vmilyen semleges okból, bár mosolyog, és te többet magyarázol bele a kelleténél. amíg nincs tisztázva a barátnő kérdés, ne fantáziálgass róla, mert marha nagyot koppanhatsz.
2009. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nehéz ez így igen, hogy nem tudom van e barátnője, megkérdezni mégsem kérdezhetem meg tőle, ha mástól kérdem, aki őt ismeri, szerintem úgyis elmondaná neki, hogy megkérdeztem, abból meg gondolom már sejtené, hogy miért kérdezem, és ha ő meg mégsem úgy érez, akkor nagyon rossz érzés lenne nekem. Bárcsak tudhatnám. Nem tudom így h felejtsem e el, vagy nézzek továbbra is úgy rá mint ő, de néha úgy félek, hogy csak erősödik az érzésem ahogy múlik az idő, ahogy egyre többet nézem a szemeit... Ha később mégis kiderül, hogy van valakije, meg fog szakadni a szívem. Ha tudnám,h ogy van barátnője nem néznék rá, tiszteletben tartva a másik lányt, meg a saját lelki épségem.
2009. okt. 4. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
20:50-es voltam, teljesen egyet értek a felfogásoddal:) nincs valami ismerősöd, aki vele is viszonylag jóban van és megbízol benne? ő érdeklődhetne helyetted. vagy ki kellene találni valami kerülő sztorit. mondjuk buliba mentek, amihez tudni kell, h hányan lesztek, és akkor megkérdezni, h hozza-e a barátnőjét, és ha nincs neki, akkor úgyis mondja. szerintem amúgy szemezhetsz vele továbbra is, de tedd egy kicsit "takarékra" a dolgot, próbáld egy picit fegyelmezni az érzelmeid, míg nem derül ki a helyzet, és majd ennek fügvényében lépsz. sok sikert!
2009. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy a melleidet bámulja? :-D Most komolyan,simán félre értheted a dolgot,szóval mindenképpen nyomozd ki a nevét,aztán nézd meg a az iwiwen az adatlapját,mi van beírva családi állapotnak.Ha ez sem segít,akkor szólj be neki,hogy ,,de szerencsés a barátnőd!",ha nincs neki,akkor úgyis mondja,aztán akkor go!!! :-)Minden esetre,ha nem kommunikálsz vele,elég nehéz ügy lesz...
2009. okt. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem nagyon van közös ismerősünk, de azért hátha lesz valaki aki segít, ez jó ötlet.


Amúgy nem a melleim nézi. Nincs az iwiwen, vagy legalábbis fénykép nélkül nem egyértelműen megállapítható, hogy ő e az, azon az adatlapon nincs beállítva családi kapcsolat. Szeretnék beszélgetni vele, de nem merek beszélgetést kezdeni, és hát ő sem kezdett még így talán nem is érdeklem... Talán tényleg csak félreértem a tekintetét és a mosolyát, előzékenységét ( pár szót azért néha váltunk). Nem tudom reménykedhetek e ebben egyáltalán, hogy ezek azért voltak mert tetszem neki. Én azzal próbálom megmutatni neki mit érzek, hogy visszanézek rá, és mosolygok, de vajon nála ez ugyanazt jelenti mint nálam. Nem tudom. Vajon ő is annyit gondol rám, mint én rá, és gondol-e arra, hogy leghet köztünk valami vagy sem. Nem tudom.

2009. okt. 5. 16:08
 7/9 anonim ***** válasza:
én is pont ilyen helyzetben vagyok:S:Scsak én meg tudtam h van barátnője.nagyon sz@rul esett,mert eddig mindig mosolygott rám,és kereste a tekintetem,szal amikor meg tudtam nagyon nagyot csalódtam......:S:(((
2009. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én rosszabbul jártam.Egy fiú a suliból kb ugyanezt csinálta velem sőt még többet is.Még a telefonszámomat is elkérte.De mikor megtudtam hogy van barátnője miközben nekem udvarolgatott nem mentem tovább.Nem foglalkoztam utána vele :(
2009. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól még,hogy van barátnője,simán ránézhet más lányra is,sőt,flörtölhet is vele...Végül is emberek vagyunk!Mondjuk,az,hogy a számodat elkéri,az már durva,de attól,hogy rád mosolyog,szerintem még nem dől össze a világ,ez nem házassági ajánlat !Csalódni csak abban tudsz,akit már ismersz,és megismerted őt valamilyennek,de kiderült:mégsem olyan.Szóval,ne csináljunk már ekkora ügyet abból,hogy valaki mosolyog ránk,más is szokott mosolyogni,nézni,szemezni,flörtölni...Sőt,van,hogy valójában még többet is képzelünk bele a dologba,mint amennyit valójában jelent.A legegyszerűbb lenne ezek után,ha konkrétan rákérdeznél,odamennél hozzá,beszélhetnél vele.A sült galamb nem repül a szádba!
2009. okt. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!