Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú. Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú. Mit csináljak? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Nem olyan régen mutatta be az egyik barátnőm, akivel már évek óta legjobb barátok. 1-2 évvel idősebb nálam, elég helyes, és nagyon kedves. Valamelyik nap elmentünk sétálni, és végig nagyon jól elbeszélgettünk. Jövőre évfolyamtársak leszünk, de maximum 2 hete ismerem. Nagyon aranyos, gyakran bókol, és őszintének tűnik. Nem szeretnék ajtóstul a házba rontani, és szerintem a fiúnak kell először lépnie, de most komolyan nem tudom mit tegyek. Tetszek neki, vagy csak kedvel? Jobban meg szeretném ismerni, de eddig így néz ki a helyzet. :)

2013. máj. 25. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
ha 1-2 évvel idősebb, hogy a rákba lesztek évfolyamtársak? megbukik egyikőtök, vagy mi? o.O
2013. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok 14, ő 15. Ő évvesztes, én nem.
2013. máj. 25. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Szemezz vele, mosolyogj rá. Ezekből érteni fogja, hogy tetszik neked. Sok sikert!! :)
2013. máj. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben.:) Múltkor mikor sétálni mentünk sokáig néztem a szemébe. És állítólag utána rengeteget beszélt rólam!:D
2013. máj. 26. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:
jaa vágom, akkor eddig nem egy iskolába jártatok?
2013. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem.
2013. máj. 29. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!