Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Tanácsokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tanácsokat várok lányoktól, fiúktól egyaránt!

Figyelt kérdés
2 hete megsimerkedtem egy sráccal. Akivel szakított a barátnője... Én egy hónapja szíkottam a barátommal és úgy mond egymásra találtunk! Mindennep beszélünk, smsezünk, randizgatunk...stb..., a srác nagyon kivan bukva az exe miatt. Nem érti, hogy miért hagyták ott és padlón van. Rengeteget segítek neki és tanácsokat adok! Nagyon szeret velem lenni meg én is vele!!! Tetszek neki, és ő is nekem!! Nagyon jó barátok vagyunk. Én kicsit többet is érzek már mint barátság. Hogy mondjam meg neki?? Elmondjam egyáltalán? Mit csináljak? Félek, hogy összezavarom!! Segítsetek!! 19/L
2009. okt. 4. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj egy kicsit ne mondd el neki! Egyszerüen csak légy a barátja, vidítsd fel mindig, legyen jó a kedve melletted, idővel úgyis enyhül majd a bánata! És akkor tiéd a pálya! :))
2009. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szia hát én a helyedbe átgondolnám h elmondjam neki mert ha olyan jo a barátságotok akkor én nem tenném tönkre egy kapcsolattal de ez a te döntésed... de ha mindenképpen elakarod neki mondani sztem üljetek le és beszéljétek meg de lehet h neki ez még korai lesz mert irtad h nagyon kivan borulva az exe miatt igy nemlehet tudni h mit mond neked ha szintvallasz neki mert biztos h még érez vmit az exe iránt...
2009. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én várnék a dologgal.Egyelőre padlón van,semmi szükség arra,h most te erőszakoskodj.Had alakuljon minden a maga módján.Mikor már úgy látod,h kezd túljutni a szakításon,akkor finom jelzésekkel kimutathatod,h tetszik neked,és várd meg,h ő lépjen.Időre van szüksége.
2009. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is várnék még egy kicsit a dologgal. Egyelőre még másik lányon jár az esze, és ha hirtelen rázúdítod az érzéseidet, akkor lehet előbb menekülne el, minthogy örüljön neki. Csak légy mellette, öleld meg ha arra van szüksége, hagyd hagyj csordogáljanak a dolgok a saját medrükben... aztán ha már túltette magát az eseményeken, akkor lépsz a képbe te :)
2009. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az, hogy mond el neki mit érzel :)

Ha ennyire jó barátok vagytok biztos meg tudjátok beszélni a dolgot akkor is ha ő nem akar tőled semmit.

De ha nem mondod el neki talán sosem tudod meg mi lehetne belőle.... :) Lehet hogy félénk, és nem mer ő kezdeményezni :)

Segíts neki egy kicsit :)

2009. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem addig várj, amíg ő nem tesz valamit ez ügyben. Végülis akármennyire is régimódi dolog, a pasik dolga a kezdeményezés. És ha már Ő kezdeményez akkor biztos nem zavarod össze.
2010. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!