Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az amit mindenféle képen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit mindenféle képen és elősször megakartok tudni egy lánnyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
mi az a téma, amiből legelősször "kikérdeztek" a lányt? :)
2013. máj. 23. 14:53
1 2
 1/15 ájszíjú ***** válasza:
mit sportolsz? /mit csinálsz a szabadidődben?
2013. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

Hány pasija volt

Tervezi e az adott pasival hosszabb távra

M?it gondol az összeköltözésről

Milyen szexet szeret


kb. Ezek az első kérdések egy pasitól.

2013. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 na ha ezt megkerdezned elobe egy csajtol elsore... huh :DD
2013. máj. 23. 14:58
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Pedig kedves kérdező, 20on évesként már nálunk ez számít átlagos komoly témának :)

Azt mégse kérdezhetem hogy milyen mese csatornát néz leginkább :D

20/F

2013. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Hogy nőnek is született-e.

Hogy az exeivel szakított,vagy elásta őket valahol.

Hogy stikkes-e.

Hogy nem olyan vega,aki a húsevőkre gyilkosként tekint.

És hogy nem olyan,aki azt szajkózza,hogy nem néz tévét,mert mossa az agyat.

2013. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Miért épp engem választott?


De persze sosem lesz ilyen, engem senki sem választ! Tényleg soha senkinek nem voltam és nem leszek (valószínűleg) első és legfontosabb az életében...

29 magányos F

2013. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Nincs olyan konkrét dolog, amit mindig mindenek előtt tudni akarok, viszont van egy pár olyan, ami ha kiderül, akkor menekülök. Pl: ha nagyon, megrögzötten vallásos; ha odáig van az ezoterikus baromságokért (most így leírva és jobban belegondolva, szerintem ez a két dolog gyakorlatilag ugyanabból ered: ha nem annyira talpraesett, hogy önállóan képes legyen az életre, hanem szükséges neki egy kitalált barát, felsőbb erő, akármi); valamint ha buta.
2013. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.. :) hat nem tudom.. nem kezdett velem meg senki se ugy, hogy mit gondolok az osszekoltozesrol.. vagy hogy mi neki a jo szex .. :DD kesobb oke.. de nem ez az elso.. :)
2013. máj. 23. 15:16
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi a szakmája, vagy mit tanul.

Ugyanis bizonyos egyetemi szakok, például minden ami FEEK, vagy bármi ami szabadbölcsész, a csajt az én szememben az orángután szintjére redukálják.

Félreértés ne essék, nem vagyok nagyképű, egy virágkötő csaj például szimpatikus lenne.

2013. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt, h tényleg Nő e?
2013. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!