Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randin szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin szex?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel itt ismerkedtem meg (23 éves) és randiztam is,de már a második randit kér és leakar velem feküdni,de én még korainak tartom..Mit csináljak? 30\F
2013. máj. 20. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem ne menj bele,mert sanszos h csak szexet akar.persze ha neked ez elég,nem akarsz komoly kapcsolatot,akk csak rajta...
2013. máj. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy netről összeszedett fiatal csaj aki szexelni akar veled? szerintem ha ő akarja élj a lehetőséggel, vagy küldd át hozzám én nem utasítom vissza:D
2013. máj. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én jobban örülnék neki ha azt kérné hogy legyek a pasija... akkor többször is lenne alkalom szexre nem csak alkalmi lenne... :)
2013. máj. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dugjad, mint a lopott biciklit!
2013. máj. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gumit mindenképpen húzzál,nehogy csak gyereket akarjon valakitől mert akkor fizethetsz évtizedekig.
2013. máj. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most lehet hogy hülyén hangzik, de tényleg, nyugodtan feküdj le vele (gumi persze kötelező), és majd meglátod mi lesz belőle. Ragadj meg minden lehetőséget, ne járj úgy mint én, hogy írhat itt bárkinek, sosincs szerencséje.

29 F

2013. máj. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem hagynám ki

rossz csak nem lehet

2013. máj. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vizéli László ***** válasza:
Hát én megpattintanám :) Szerintem ne hagyd ki a lehetőséget, a továbbiakat pedig majd meglátjátok.
2013. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!