Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fél éve megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve megismerkedtem egy férfival. Úgy éreztem és most is úgy érzem, hogy vonzódás alakult ki köztünk. Én beleszerettem, de ő és nem mondja ki az érzéseit. Nem merem bevallani Neki, hogy szeretem, félek a visszautasítástól. Lépjek vagy Ne?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
férfiak nem szeretik kimondani,amit éreznek...de attól még ugyanúgy szerethet,ha nem mondja ki
2009. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, nagyon jó barátok vagyunk és jól érezzük magunkat egymással, bár egyre ritkábban találkozunk.Hogy deríthetném ki, hogy ő mit érez?

Én nagyon szenvedek.Várom a tanácsaitokat!Köszönöm.

2009. okt. 2. 23:21
 3/3 anonim ***** válasza:

úgy hog őszintén elmondod neki mit érzel, biztos te is hallottál olyanokról hogy valaki megbánta hogy nem mondta el időben, bátorság! ha másért nme,legalább ezért mondd el neki, nem fog haragudni az biztos és neked is és te is könnyítesz vele magadon :)

miután beszéltél vele el kell hogy mondja ő mit érez

legyél őszinte.

16/L

2009. okt. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!