Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 22 éves fiú vagyok. Egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves fiú vagyok. Egy 18 körüli lánynak lehet baja az életkorommal?

Figyelt kérdés
Egy helyes lány elkezdett velem beszélgetni a buszpályaudvaron, majd a buszon folytattuk, egész értelmesnek tűnt, és volt legalább 17, mert az érettségire tanult, és a fogalmazása is volt annyira értelmes, meg olyan szavakat használt. Megkérdezte, hogy hány éves vagyok, mire én: "Találdd ki!" 17től kezdte a találgatást (!!!), és amikor kitalálta, onnantól mintha vízbe folytották volna a kommunikációs kézsségét, és a megbeszélt találkára se jött el. Megkeresni nem tudom többé, de utólag tudni szeretném, hogy szerintetek tényleg baja lehetett ezzel a 4-5 év különbséggel, vagy lehet hogy más nem tetszett neki?
2008. jún. 17. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
..lehet, hogy egy előrehozott érettségire gondolt.a lányok egyébként hamarabb érnek, és ha tényleg olyan értelmes, mint ahogy írtad, akkor nem biztos, hogy mindent megkapna egy vele egykorútól.[itt a komoly beszélgetésekre gondolok például.] én tizenhat vagyok, a barátom pedig húsz, és már két éve nagyon jól megvagyunk, szóval nem ezzel nem lehet olyan nagy probléma.nem lehet, hogy beszélgetés közben mondtál valami hülyeséget, és az vette el a kedvét?
2008. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet baja, én is 21 vagyok barátnőm pedig 17 szóval meg van az a 4 év de tökéletes az összhang. Vannak olyan párok ahol a még nagyobb, akár tíz év különbség is bejön.

Egy szóval nagyon valószinűtlen hoyg ez lenne a gond

2008. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

lehet nem nézett annyinak csak mondjuk 19-nek ami jo mert 30évesen is 25nek fogsz kinézni:D és 40en is 35nek:DDmondjuk..

amugy lehet megrémült a korodtol.H te már 22 vagy és ö teszemaz 17.és h te már biztos többet tudsz az életről.vagy mondtál vmi oyat ami nem tetszett neki.esetleg flegmán közölted a korod.leht egyiksem.

2008. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem egy nagy korkülönbség, szerintem valami más miatt lehet...
2008. jún. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem nagy korkülönbség, én 16 voltam amikor beszélgetésbe elegyedtem egy pasival, aki szintén mondta hogy találjam ki a korát, na a végén kiderült hogy 23. Nem igazán érdekelt, beszélgettünk tovább, aztán ő hozta fel, hogy ez nem fura nekem meg ilyesmi, de nekem egyébként is voltak idősebb pasi ismerőseim, akik a huguknak tekintettek, szóval beszélgettünk tovább, rendesnek tűnt. NA mindegy 6 éve vagyunk együtt, szóval nem hiszem hogy a korod miatt nem találkozott veled.
2008. jún. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem lehet, h a kiscsajnak te lettél volna az első pasija, s kicsit megijedt, h egy 22 éves az már mindent megtapasztalt, haboskanállal eszi az életet, ő meg....

nem tom, én most lettem 19, s ha most kezdeményezne egy 22-23 éves, akkor örömmel fogadnám, de a 25-26évestől én is balra index 90 fokot vennék:)


szal, nem benned van a hiba, hanem alaptermészet... próbálkozz 19-20évesekkel, biztos a siker:)! hAJRÁÁÁ! sZIA

2008. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azelőtti nap szakított, és mondta, hogy szeret ismerkedni. Nem tapasztalatlan, és nem is flegmán beszéltem vele. Valami más lehetett. Netalán elfelejtette a találkát... Vagy a beszélgetéskor meg lehet hogy fáradt volt és azért volt szótlan... ki tudja. Azért örültem neki akkor, mert engem ritkán szólítanak le lányok, és tetszhettem is neki, mert azt kérdezte, hogy Maroslelére megy-e a busz, amikor ló betűkkel ki volt írva rá :) Aztán meg hogy én is oda megyek-e.
2008. jún. 18. 12:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megijedt, hogy te idősebb, tapasztaltabb pasi vagy (a korod alapján), talán ő még szűz, vagy valami. Tudom, hogy nem akartad te lerohanni, dehát magyarázd meg ezt egy csajnak.. :)
2008. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

lehet nem volt még 17 sem

vagy megkérdezted?

tudod lehet tenni előrehozott érettségit is pár tantárgyból, nálunk is anno a háromnegyed osztály tett vmiből

2010. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!