Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék már végre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék már végre egy barátnőt de nem jön össze bárhogy próbálom hogy lehet a legkönnyebben barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

normális válaszokat

16 f


2009. okt. 2. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha van a városodban egy jó hely akkor könnyű dolgod van. Vagy a suliból is lehet ha van valaki aki tetszik. Csak ne az egyik beképzelt libát szúrd ki. Bár te tudod mire kell.

Hogyan próbálod?

2009. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én nem tom de sztem jóképű vagyok meg azt vettem észre h az összes jó csajnak gyökér palija van.akinek jó nője van az h szerezte meg?
2009. okt. 2. 20:58
 3/10 anonim ***** válasza:

ne akrad ennyire!

teljesen felesleges erőltetni, ha elsieted, úgyis fogod megtalálni, azt akivel téll jól érzed magad.

Egyébként miért akarsz "legkönnyebben" barátnőt szerezni??

Ha egy pasi nem hajlandó megtenni értem vmi olyat, amiről aztán tom, h ő téll szeret, akkor nincs is értelme az egésznek.

16/L

2009. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Boccsi megint én vok!

2.sorban úgyis helyett úgysem

2009. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a legkönnyebben pénzzel
2009. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

El kell járni szórakozni!!!!!Hol laksz?Mert ha véletlenül ott ahol én ajánlok pár jó szórakózóhelyet.

17/L

2009. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
chat? :)
2009. okt. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű az egész , iskolába, buszon , utcán szórakozóhelyen... akárhol... meglátsz egy lányt aki tetszik neked, oda mész hozzá és nem kell mást tenned csak annyit mondanod neki : " Szia , szép a szád, pont illik a f*szomra" így lehet a legkönyebben :)
2009. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
vagy például smsbe írod valamelyik csajnak: jösz baszni vagy baszol jönni?:) Am. meg akárhol bármikor lehet, legyél humoros:)
2009. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nálam is ugyen az ban mint nálad nagyon kellene egy barátnő és szexelni is szeretnék persze ha ö nem akarná nem eröltetném :D:D gondolom nálad is ez a helyzet rajtam most jött ki egy hete és azota am nem is vertem :D:D mert egyfolytában b nöt keresek
2010. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!