Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy egy helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy helyes 20 éves srácot nem érdekelnek a nők?

Figyelt kérdés

Sosem volt még barátnője, nem is csajozik, nem is randizik.

Dolgozik még épp van ideje, iskolába jár, a testét építi, segít otthon, edzésekre jár, néha eljár bulizni a haverokkal. Ebből áll a mostani élete. Több csaj is odáig van érte, simán megszerezhetné bármelyiket. Nem értem. Miért nem érdeklik a nők? (És nem bu*i.) Egy ilyen srácnál nem is érdemes próbálkozni?


2013. máj. 18. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, én helyes srác vagyok és mindig van barátnőm vagy szexpartnerem, sajnálom bro
2013. máj. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pasija volt már?

Vagy csak nem akar.

2013. máj. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem bu*i?? Honnan tudod? Hát! Ezek után azért erre nem vennék mérget!
2013. máj. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azok nem érdeklik, akik odáig vannak érte, és nem mer közelíteni azokhoz, akik tetszenének neki. Vagy volt valaki, akinél otthagyta a szívét, és azóta nem tette még túl magát a dolgon.

Csak mert valaki bárkit megkaphat, nem jelenti, hogy bármelyiket meg is akarná kapni.

2013. máj. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
6-os, köszönöm! Erre a válaszra vártam! :D Én is pont így gondolom.
2013. máj. 18. 00:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert nincs barátnője, még nem b*zi. Több oka is lehet, hogy nem akar.. viszont a legvalószínűbb az, hogy élvezi az életét jelenleg egyedül, és nem vágyik senki után.
2013. máj. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg annyi mindent csinál, hogy ideje se lenne, vagy picit zárkózottabb típus. Vagy csak simán magasak az igényei.


Hihetetlen, azért, mert valaki nem kefél mindenkivel, már rögtön bu.zi meg aszexuális?!

Siralmas...

2013. máj. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet csak nem kezdeményez mert nem tudja mi fán teremnek a nők
2013. máj. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!