Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár tanácsot szeretnék kérni.Járok discoba meg házibulikba,de ezeket a helyeket nem találom megfelelőnek.Discoban nem tudunk meg semmit egymásról mielőtt beszélgetnénk,nagy a tömeg,a szar zene,"sok a köcsög,meg nem nagyon jó a biztonság",kevés a közbiztonság.Na félretéve a viccet,a házibulival meg az a bajom,hogy azt nem érzem erre alkalmasnak.Nem lehet ott félrevonulni,meg rosszul érzi magát az aki egyedül van,(tudom,mert én is jártam így).Lényegre térve nem tudtok egy olyan helyet,ahova értelmi fogyatékosok nem mehetnek be,és retro hangulata van?Retro alatt arra gondolok,hogy 80-as évek beli disco számok,vagy laza jazz,rock 'n' roll bár.Szóval egy hely,ahova a velem megegyező ízlésű és úgymond "értelmiségi" személyek járnak,például: olvasott már saját magától könyvet,vagy érdekli a tudományok,történelem stb.


2013. máj. 16. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Akár itt is megpróbálhatod, vannak normális emberek is itt.
2013. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
@1, azért ez nem túlságosan ajánlatos :D
2013. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy gyik.hu-n

ha fiú akkor facebook

2013. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Tehát aki nemk bújja a könyveket és nem magasann iskolázott az értelmi fogyatékos? Nem csoda, hogy nem tudsz ismerkedni.
2013. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
-n... Húha... elnézésed kérem a helyesírási hibáért.
2013. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miután se a nemedet nem adtad meg, se azt, hogy hol laksz, elég nehéz bármit javasolni.
2013. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ne forgasd ki a szavaimat.Csak azt akartam leírni,hogy nem az olyanokra gondolok akik arról ordibálnak a buszon,hogy melyik tanár a szemetebb,vagy aki azt se tudja,mi az a II. világháború.Szóval értelmi fogyatékos alatt azt értem,akinek nincs meg egy alap műveltsége,és ezen nem is akar javítani.De az értelmi fogyatékost se értsd szó szerint.
2013. máj. 16. 16:08
 8/10 A kérdező kommentje:
Budapest és fiú.
2013. máj. 16. 16:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben nem szóltam, bár a kérdésed félreérthetően hangzott.
2013. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dreed ***** válasza:
a leírtak alapján... Könyvtár! ott megtalálod a hozzád illő Stréber "értelmiségi" párodat.
2013. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!