Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk. Ti miért csak a virsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Ti miért csak a virsi szájú lányokra figyeltek fel az utcán? A finom vonású lányok nem tetszenek, nem szépek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 17:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Naaah, roppant boldog vagyok, hogy a nők is tudnak ilyen végtelenül ostoba kérdést feltenni.


Nem nézik meg őket többen, csak te most erre figyelsz, ezért ezt veszed észre.

2013. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

FOGALMAM SINCS, HOGY te mit tartasz finom vonásnak...


Küldj képet, és akkor válaszolok a kérdésedre. Egyébként ne minket hibáztass, ha nincs pasid az a te hibád. Tudod mi felismerjük az érzelmeket és a SZÁJZÁRAS fintort a lányok arcán. A virsli szájúaknak több esélyük van még szájzárral is kecsegtető szájformát felvenniük.

2013. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Gyerekek,nyugi,egy kérdés volt,nőként látok sok ilyen jelenetet,és nem érzem fernek a finom vonású lányokkal szemben.:) Van barátom,senki nem mondta,hogy nincs.
2013. máj. 14. 18:13
 14/18 okoska31 ***** válasza:

én azért, hogy röhögjek egy jót...

szerintem nem komplett, aki a száját tölteti...

2013. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Bocsi, de egyesek önáhitatból FINOM VONÁS kifejezéssel illetik a fiús arcú topmodelleket is.


Most már igazán mutathatnál egy képet az arcodról. Ne aggódj, nem élek vissza vele. ;-)

2013. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én minden nőre felfigyelek aki kicsit is jól néz ki.
2013. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem gyárilag telt van. Angelinás. Akkor én már nem vagyok finom vonású? Ühüm-ühüm :((((((
2013. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem nézi meg őket MINDENKI...
2013. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!