Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, egyfolytában mosolyogt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egyfolytában mosolyogtok rám a buszon és megbámultok. Mit akartok ezzel elérni, mit vártok Tőlem? 19/f

Figyelt kérdés

10/8-9 es vagyok arcra, testre 10. Nem egy átlagos ember.

Akár hányszor felszállok a buszra és végigsétálok, minden korombeli mosolyog rám és megbámulnak...

Örülök neki, de mégis mit vártok? :)

Suli előtt 10 perccel, gyorsan mutatkozzak be és kérjem el a számotokat!?

Erre nem elég egy mosoly :)

Több jelet adjatok, vagy szólítsatok meg.

Akkor bátran leülök hozzátok, de én is emberből vagyok és félek az elutasítástól!


Szóval, mit is vártok el ilyenkor? :)


2013. máj. 13. 21:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
mégis milyen válaszokat vártál gyökér?
2013. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést... Szerinted mégis mit?! Megbámulás = ha jól nézel ki még jó hogy megbámulunk, mosoly = ha bejön valaki, általában önkéntelenül is csináljuk ;) 19/L
2013. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg itt nincs más, csak az, hogy kicsit nagy az önbizalmad, és kb. 40000 olyan srác szaladgál még az utcán, mint te :-) Bocs, ha elszomorítalak, de ez így van. Ez a "10/8-9"-es meg "testre 10"-es dumád meg látszik, hogy magadnak szépen megadtad ezeket az adatokat. :-) Ez kb. olyan, mintha én azt mondanám: Hát én most eldöntöttem, hogy a Discovery űrrepülővel 4 nap alatt elrepülök a Marsra, és kész ez így van. :-) Szóval, ha mosolyognak rád, akkor nem rád mosolyognak, hanem rajtad röhögnek :-D
2013. máj. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérsz egy pohár almalevet?
2013. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!