Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A feltűnően szép lányoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feltűnően szép lányoktól félnek a férfiak?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, hogy vannak akik szerint a túl szép lányokhoz félnek közeledni a férfiak? Ez szerintetek tényleg így van?

Sokkal kevésbé közelednek egy feltűnően szép lányhoz, mert félnek a visszautasítástól?


2013. máj. 13. 20:47
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
66%
30-as homár!A nőknek a bunkóság kell.De kevés férfi bunkó,inkább kedvesek,odaadóak a nőkkel,de a nőknek ez nem kell,ha párkapcsolaton belül rendes a srác,akkor történik az összevissza csalás,hazudozás.A kur.váid a bunkók,nagyképűek,egoisták,miközben értéktelen senkiháziak.
2013. okt. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
57%
Két "utolsó" No ha a nők a bunkó férfiakat kedvelik,akkor ti aztán sikeresek lehettek náluk!Ahogy itt irogattok,gondolom máshol is ilyen tahók v.tok.Ne osszátok ti az észt,mert ami nics, azt osztani nemigen lehet.
2013. okt. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
66%

Fáj az igazság vagy mi a szar van?Nem vagyunk tahók csak őszinték, rengeteget tanulhatnál tőlünk,meg hát a n ők nagy része is.

Rosszul írtam, a nőknek csak a külsőségek számítanak, tehát ha egy férfi nagyon jóképű, akkor az bármennyire lehet bunkó velük.

2013. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
miért, a szép lányok csak helyes fiúkkal járnak? többé-kevésbé.
2013. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
van benne valami
2014. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
szerintem nincs igazatok. Velem mindig csak a bunkók foglalkoztak és nagyon meguntam ezt. Szóval én már csak a kedvesekkel állok szóba szívesen, pedig még csúnya se vagyok..
2014. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
38%
Nekem személy szerint nem kell egy bunkó férfi sem... A férfi legyen férfi, és ne a nő fusson már utána, eléggé szomorú, hogy mára már felcserélődtek a szerepeink, és a gyengeelméjű férfiak elvárják azt, hogy nőnemű társaik kezdeményezzenek. A nem domináns nők pedig ráadásul még engednek is az infantilis férfiak gyengeelméjűségének, és akár olyan szekér után is futnak, amely sajnos nem veszi fel őket. Nem vagyok feminista, de arra kérlek benneteket, minden embertársamat,
2014. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
59%

hogy legyetek sokkal határozottabak! :) Nők! Legyetek végre igazi nők, aki kiszámíthatatlan, kecses és összeszedett, ösztönös és szívdöglesztő! :D

Férfiak, ti pedig legyetek végre igazi férfiak, aki lehengerlő, titokzatos, határozott, kicsit félelmetes és vicces! :D

Azt mondom, hajrá!! :)

2014. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Bocsi, előző 2 voltam, ez lemaradt: 16/L

:D

2014. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én személy szerint nem félek, sőt gyakran kezdeményezek is nálunk. Az más kérdés, hogy eddig mindig elutasítottak. :D
2014. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!