Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az igaz, hogyha valakinek...

Az igaz, hogyha valakinek feltünően szép arca van mindegy a hajszíne?

Figyelt kérdés
Mielött valaki írná,hogy beképzelt pi.cs,nem magamra gondoltam!
2009. szept. 10. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz
2009. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, mindegy.

MIért, milyen hajszínről van szó?

2009. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valakinek szép arca ha épp a haja ápolatalan és az öltözéke sem megfelefő. Szerintem nem csak a szép arcot nézik sokan hanem az összhatást.Ami fontosabb.
2009. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen... tegnap este is láttam egy ilyen lányt :)
2009. szept. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem olyankor a hajszin mindegy.
2009. szept. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semmilyen hajszínről nincs,szó csak tegnap jöttem haza felé busszal és két csaj ült elöttem ők mondták ezt ahogy hallottam:)) Gondoltam megkérdezem,hogy itt is egyeznek-e a vélemények.:D Mert én egyetértettem magamban ott mögöttük.:)
2009. szept. 10. 12:11
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem teljesen igaz. Mert hiába szép az arca valakinek, ha lila-kék-piros-sárga vagy mit tudom én milyen színű haja van.
2009. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát oké,de azért én ritkán látok lila,piros,sárga,kék hajú lányokat. Az átlagra gondolok barna, szőke,fekete,vörös
2009. szept. 10. 12:13
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem ez nemteljesen igaz. ha vkinek feltűnően szép arca van, az lehet pont azért olyan feltűnő, mert a haja kiemeli. és olyanis van, akinek a nem előnyös hajszín ront az összhatáson,.
2009. szept. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem igaz, hiszen ha mondjuk hófehér bőrű és nagyon világos kék szemű, akkor egy fekete tutira nem álln ajól. Szóval a bőrszíntől és a szemszíntől függ szerintem.
2009. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!