Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vakrandi, netes társkeresők?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vakrandi, netes társkeresők? Tapasztalatok? Bővebben lent.19/L

Figyelt kérdés
A nyáron "be szeretnék pasizni" és arra gondoltam, kipróbálnám a netes ismerkedést is. :) Van már ebben némi tapasztalatom (nem feltétlen csak pozitív...), de netes társkeresőkön még nem próbáltam. Érdekelne, hogy nektek milyen tapasztalataitok vannak e téren, érdemes-e ott ismerkedni. Ha tudtok esetleg egy jó társkereső oldalt, azt is mondhatjátok. :)

2013. máj. 12. 20:17
1 2
 11/14 Sanker ***** válasza:

beszélgetni, barátkozni tökéletes, de nem itt kell keresni az igazit, ettől függetlenül lehet összejön, kivételek mindig vannak :)

személyes tapasztalat: nekem csalódás az egész, kiábrándultam, több helyen is tag vagyok, de még senkivel se tudtam igazán jót beszélgetni, a lányok többsége olyan buta...

21/F

2013. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2013. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Softness ***** válasza:

Nekem jók a tapasztalataim, az exbarátom egy szexpartnerkeresőn szedtem föl, fél évig voltunk együtt, a férjem meg a badoo-n, nem is magyar, kijöttem hozzá külföldre és azóta is boldogan élünk. De a lényeg hogy érzésre menj, ha valakivel úgy érzed nincs kedved talizni, ne erőltesd, ha rátalálsz valakire aki hozzád illik avval szívesen fogsz beszélgetni vagy találkozni félelem nélkül.


Vagy egyéjszakásra gondoltál? Mert akkor én is a disco-t ajánlom, megtetszik egy pasi, oda mész és a fülébe sugod, hogy szeretkezni szeretnék vele, hidd ell senki nem fog visszautasítani

2013. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem egyéjszakást keresek :D köszi a válaszokat :)
2013. máj. 12. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!