Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vakrandi, netes társkeresők?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vakrandi, netes társkeresők? Tapasztalatok? Bővebben lent.19/L

Figyelt kérdés
A nyáron "be szeretnék pasizni" és arra gondoltam, kipróbálnám a netes ismerkedést is. :) Van már ebben némi tapasztalatom (nem feltétlen csak pozitív...), de netes társkeresőkön még nem próbáltam. Érdekelne, hogy nektek milyen tapasztalataitok vannak e téren, érdemes-e ott ismerkedni. Ha tudtok esetleg egy jó társkereső oldalt, azt is mondhatjátok. :)

2013. máj. 12. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Írhatsz nekem is :P

22f

2013. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el szórakozni? Ott sokkal több esélyed lenne.
2013. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen fiatalon nee...

nem a gép előtt kéne ülni, hanem kimozdulni, közösségben, társaságban ismerkedni.

2013. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
jól van, nyilván élőben is fogok, de ez a módszer is érdekel :P :D
2013. máj. 12. 20:20
 5/14 anonim ***** válasza:

2 hete regisztráltam love.hu-ra,ez már a 3. de máshol is voltam már.Pl:párom.hu.


Nekem nem jött be,csak úgy mint életben sem.De egyetértek egy dologgal:élőben kellene keresgélj,életrevalóbb egyedek akadnának fel!

2013. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csajok és pasik-on ismertem meg a barátnőmet, fél éve vagyunk együtt :)
2013. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha az igazat írod,az elvárásaidról is,akkor ott is találsz.De ha ki írod,hogy"csak szeressen" és csak a legjóképűbbek érdekelnek igazából,akkor 100ból 2 levél lesz,ami tényleg érdekelni fog,és abba fogod hagyni hamar az egészet.
2013. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én évekig próbálkoztam, de nekem csak rossz tapasztalataim vannak. Pár lánnyal találkoztam, de semmi komoly nem lett belőle. Elég sok rosszat halottam már róla sok helyen, néhol durvákat is.
2013. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vakkal még sose randiztam, szóval gőzöm sincs.
2013. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A legtöbb oldal gány. Fizetni kell a levegőért is. Múltkor valaki említett valami rusnya, vagy rondarandis oldalt. Felnéztem rá, elég jól meg van csinálva, bár nekem a megyére szűrés hiányzik. Viszont még nincsenek túl sokan, gondolom nem régi az oldal, vagy nincs nagy reklámja. Esetleg a neve miatt sokan elkerülik. :D

De ne várj sokat... A legtöbben csak addig szájalnak, amíg nem kerül sor konkrét dolgokra. Általában jóval többet állítanak magukról, mint a valóság. Ez igaz szerintem mind a két nemre.

De itt most úgyis kapsz elég levelet. :D

2013. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!