Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből szerintetek mi lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből szerintetek mi lesz a végén?

Figyelt kérdés
2 csajt ismertem meg nemrég az interneten (egyiket se társkeresőn) Az elsővel beszélgettem egy picit aztán elhívtam randira, most fogok talizni vele a városban. De egy másik lány (akit egyidőben ismertem meg neten a másikkal) most hirtelen tudtomra adta váratlanul, hogy egyáltalán nem lenne ellenére hogy találkozzunk, ami nagyon meglepett... Most a 2. lányra tudok valamiért gondolni folyton és nem arra, akivel most fogok ma talizni (tudom, ez sokaknál egyáltalán nem gond, hogy több lánnyal randizni egyidőben, de rám ez egyáltalán nem jellemző). Szerintetek? 23/F

2013. máj. 12. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha találkozol az 1. lánnyal és beszélgettek, akkor úgyis ő lesz a gondolataidban.

Így, hogy még nem találkoztál egyikkel sem és nem tudod milyenek valójában. Azért gondolsz a 2. lányra mert ő újabb résztevevő az életedben vagy esetleg szebb.

Gondolom azért lepett meg, hogy rád írt.

Találkozz mindkettővel, de másik napon és döntsd el melyik tetszik jobban.

2013. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!