Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti az első randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti az első randi után hagyjátok hogy lesmároljanak?

Figyelt kérdés
kort lécci irjatok

2013. máj. 12. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
ez sok mindentől függ 17l
2013. máj. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

egy fiúnak .. ?

harmadikon már lehet :D korábban nem :D


lánnyal még nem randiztam de szerintem ott az elsőn hagynám :D

2013. máj. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én még soha nem randiztam mind a 3 pasival szexnek indult szóval nem tudom mi a szokás
2013. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy helyes srác simán lekaphat egy lányt akár még randi nélkül is, egy ronda srácnak viszont még csak hozzá sem szabad érnie a lányhoz.
2013. máj. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pasi vagyok,de volt azért pár első randim az életemben...

Eddig összesen 1 nő volt,aki nem engedte az első randin,de ő is csak mert nem tudta mit akar igazából-barátságot vagy szerelmet tőlem-És egyébként meg ha meg van az alap vonzalom,a te részedről a bátorság,akkor mindig lesz belőle.

Aki nem engedte,az volt 24,a többire már annyira nem emlékszem,de mind kevesebb volt...(ahogy akkor még én is,ugyanis általában max 1 év eltéréssel szoktam lenni a csajokkal,vagy 2)

2013. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. randin dol el az ,hogy szeretnek e a fiutol a kesobbiekben vmit vagy barat zona.Ha Jo benyomast tett ram jol ereztem magam vele plane meg nagyon tetszik akkor siman smarolok vele.Persze ha o kezdemenyezni.20/L
2013. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Smacizni csak azzal élvezetes, akit szeretek. Ha kialakul egy szimpátia, akkor megtörténhet a dolog, de ez teljesen független attól, hogy hányadik randin. Lehet, hogy csak a tizediken történik meg.

Mesélek egy történetet.

Az apukám mesélte.

Kirándulni mentek egy kislánnyal hajóval Visegrádra. már rég ismerték egymást. Ebéd időben letelepedtek a parkban a fűben a Visegrádi vár tövében. Kicsomagolták a kajkót. Rántott csirkecomb, alma, paprika, paradicsom, meg csoki volt a kaja. Apu jó közel ült a kislányhoz a pokrócon, mert már régóta szerette volna megcsókolni a kislányt, de puszin kívül más nem sikerült eddig. És ahogy úgy ott ültek, egyre közelebb hajolt a lányhoz és érezte, vagy is gondolta, hogy most itt az alkalom és amikor már egészen közel voltak egymáshoz és néztek egymás szemébe, akkor apu becsukta a szemét és odanyomta a száját a kislány szájához, hogy most vagy soha, itt a smaci ideje.

De smaci helyett azt érezte, hogy a szájához nem a kislány szája, hanem egy csirkecomb került, mert a kislány hirtelen egy combot dugott apu szájába, hogy elkerülje a smacit. Apu is meg a lány is jót nevettek a dolgon, de apu nem adta fel a próbálkozást és hazafelé a Táncsics sétahajón megtörtént a dolog. Nagyon büszke volt magára, hogy csak kihajtotta a dolgot, és ezután nincs akadály, lehet hét ágra csókolózni. Csókolóztak is rengeteget, amíg a négy testvérem és én meg nem születtünk. És most is csókolóznak, néha már cikinek tartom, de az ő dolguk.

Ma már nem egészen így történnek a dolgok, de apu sokszor elmeséli ezt a hatalmas tettet. amikor összejöttünk egy családi ebédre.

2013. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam amelyik randiból kapcsolat lett, ott mindig volt csók első randi után. :) Mondjuk tény, hogy akikkel összejöttem, azokat régebb óta ismertem már.


22l

2013. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha régebb óta ismerem, és előtte barátság volt köztünk, akkor talán... nem hiszem, hogy megtudnám állni magam.

De akivel még csak ismerkedési fázisban vagyok, és nem rég óta ismerem, annál kizárt.

2013. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!