Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak engem zavar ez a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar ez a mostani clubzeneorulet?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, a legtobb helyre ha elmegy az ember bulizni mit hall? bumm c cs c bumm c cs c. En mikor bulizok szeretem enekelni a szamok szoveget de az ilyenekell nincs amit kezzek. Hulyen is nezne ki ha elkezdenek beatboxolni... Nem is lenne igazan baj ha mashol is tudnek csajozni, de nem nagyon van ilyen hely. Hogy tudjak ennyien szeretni ezt? Olyan mintha elakadt volna a lemez es 5 masodpercenkent ismetlodne minden.

2013. máj. 12. 01:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
first world problems..
2013. máj. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
Figyelj.Én tíz évvel ezelőtt is ezt szerettem,és azóta se változott a dolog.Soha nem érdekeltek a számok szövegei,nem dalolásztam,és Lagzi Lajcsi is hidegen hagyott.Akkor is azt ittam amit most,a karakterem ugyanaz maradt,és szeretem a magyar kajákat.Én így szeretlek Magyarország.
2013. máj. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez tényleg borzalmas "zene", már ha egyáltalán annak lehet nevezni. Valóban nincsen hol ismerkedni, ráadásul engem még a tömeg is zavar, meg az is, hogy az ilyen helyek este meg éjjel vannak csak nyitva. Nagyon nem az én világom ez az egész, én is tehetetlen vagyok.
2013. máj. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

lehet,hogy csak téged,igen.

a manuszok többsége nőkért megy le ilyen helyekre.

a zene max a be ekizett,be spídezett embereket érdekli.

én legalábbis a csajozós korszakomban sz@rtam rá,hogy mi szól john digweed,vagy a fil da scrip.

utálom az összes ilyen zenét.

oda kell menni vadászni,ahol a vad van,ennyi.

2013. máj. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
De ha az a vad a kútnak a fenekén van, akkor nem fogok emiatt a kútba ugrani.
2013. máj. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ezért nem vagy te sikeres vadász kisfiam:).
2013. máj. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a mai klubzene nagyon ócska ganéfos.

A kilencvenes években,amikor még dr. albanra meg scooter/brooklyn bouncera buliztak, azok jobb évek lehettek, mint ez az erősen lebutított féle instrumentál zaj amiket mostanában nyomatnak. Persze van némelyik, amelyiknek van valami vinnyogós vokálja is /Dj.Flower/ féle zenék, de ez is elég butácska a régi jó eurodance ,techno zenékhez képest.

Ezek a poszt trance szarokat nagyon útálom, meg a progresszív is szar, dubstep is nagyon nyúzatósan szar.

Igaz én nem járok diszkó-olba, mert útlom a drogosokat meg az iszákosokat, így annyira nem is báncccssa a fülemet, csak hallottam már hogy mi a mai felhozatal.

2013. máj. 12. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
en alapból szeretem ezeket a zenéket, régen ha elmentem buliba, zene miatt tettem. ma meg ha valaki visszakérdezné milyen zenék szóltak-párat tudnék csak megemlíteni...kezd unalmas lenni...nyomathatnának itt-ott valami egészen mást
2013. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a "vadasz" tipus. Es nem nezem a csajokat vad-nak. Annyira zavar ez a primitiv, lebutitott, monoton zene hogy egyszeruen meg kedvem sincs odamenni egy lanyhoz hogy beprobalkozzak nala. Egy dolog luktet a fejembe: "mikor tudok innen elhuzni a pic*aba?". Ez egy atok.
2013. máj. 12. 19:37
 10/11 anonim ***** válasza:
én meg mióta élek, csak rock/metalt hallgattam. utálom az ilyen tuc tuc zenét. ezért se megyek discoba
2013. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!