Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig nálam vagyunk ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig nálam vagyunk ha találkozunk?

Figyelt kérdés
2 hónapja randizgatok egy fiúval. De mindig vagy nyilvános helyre megyünk: étterem, kávézó, mozi, vagy sétálunk valahol, vagy átjön hozzám. Már 4szer volt itt nálam. De ő egyszer sem mondta hogy menjek át hozzá, a szüleiről is alig mond valamit, úgy kellett azt a kicsit is kiszednem belőle. Pl egyik sétálásnál is az ő környékükön voltunk és kérdezem melyik házban laksz? Mire mutatta messziről hogy "5 házzal odébb" és aztán átmentünk a másik utcába. Szégyell engem vagy mi?
2013. máj. 11. 23:21
 1/8 Vackorka ***** válasza:
Szerintem ha tőle kérdezed meg sokkal jobb választ kapsz mint az itteniketől
2013. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem Téged, hanem a saját környezetét.
2013. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mivel utcára kimegy veled, nem hiszem, hogy veled van baja.

valszeg vagy a szüleit szégyelli, vagy a házukat.

2013. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy a családját szégyelli.
2013. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nyilvános helyen veled van biztos nem szégyell téged valószínű hogy a házuk táján nincs rendben valami.Ez lehet akár komoly családi probléma is vagy lehet épp nem volt valami szalonképes mondjuk a szobája és inkább be sem hívott magához...
2013. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nem téged, hanem a családját, stb szégyelli.
2013. máj. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én meg már arra gondoltam lehet nem akar barátnőt (mert amúgy nem akar kötöttséget, azt tudom) és lehet nem akarja hogy az anyjáék megtudják, hogy van valaki akivel találkozgat. Nem akar bemutatni engem. Hogy annyira nem vesz komolyan hogy az anyjáék tudomást szerezzenek rólam.
2013. máj. 11. 23:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel, amikor bemutat nekik, mondhatod, hogy bemutathat úgy mint "jelenlegi", "pár éjszakás" barátnő. :P
2013. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!