Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki, ha egy fiúval ugyanabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha egy fiúval ugyanabban a felsőben randizok, mint amiben meglátott, vagy vegyek újat?

Figyelt kérdés

Az a kedvenc felsőm, és tényleg jól áll mások szerint is. nem kihívó, de nem is egy zsák. Jó az alakomhoz is, jól érzem magam benne stb.

Holnap randizunk, de nem tudom felvehetem e. Nem akarom, hogy azt gondolja, hogy jaj de szegény ez a lány, hogy csak ez az egy ruhája van...



2013. máj. 11. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem mindegy lenne

örülnék ,hogy eljöttél

2013. máj. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem hordhatod több napon át is, ha nem koszos és büdös. Nem ez számít :)
2013. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki van mosva?

Akkor meg ne aggódj :)

2013. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valszeg nem is emléxik, h mi volt rajtad. Kivéve ha nagyon tetszettél neki benne, de akkor meg örülni fog, h újra abban lát.
2013. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha jól áll, akkor vegyed, ha jól érzed benne Magadat, akkor még úgy is N
2013. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 pinkpancser ***** válasza:
Hidd el, csak azért nézi meg mi van rajtad, hogy minél gyorsabban leszedje! Egyébként meg valószínűleg arra sem emlékszik, hogy egy órája mi volt rajtad! (kivéve ha ő volt:) )
2013. máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fiúk nem az ilyesmivel foglalkoznak :P
2013. máj. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!