Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csendesebb és visszahúzódóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csendesebb és visszahúzódóbb lányokat akarja megfektetni. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik. Nem az hogy jó pasi, de nagyon tudja hogyan kell csajozni. Én egy visszahúzódó csendes lány vagyok, és tudja hogy mi az út hozzám: bókol, kedves, nem nyomul stb. De van hogy valaki az ilyen típust szereti, még akár csak megfektetni is? Miért? Akkor már miért nem valami extradögös, szexi cicababát?
2013. máj. 11. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehéz elhinni, hogy te jössz be neki? Miért kéne mindenki a 'cicababákra'bukjon?
2013. máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert az extradögös, szexi cicababa úgy elküldi, hogy még a fülét-farkát is behúzza... Nekik nem elég a bókolás meg a kedvesség, pénz kell, jó kinézet, drága ajándékok, meg pénz. Egy visszahúzódó lány nem fogja csúnyán lekoppintani.
2013. máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szami6 ***** válasza:

Ha csak az ócska dumája kell neked meg az hogy az éjszaka után feléd se nézzen akkor szerintem rá se hederíts.

Minden pasi más.Ha nem lenne egyéniségük akkor nem lenne ez a kérdés sem.Csak egy tömeggyártási cikk lenne minden férfi.

Derítsd ki mik a valódi érzelmei.

2013. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is inkább az ilyen lányok jönnek be, nem a sok kúrva aki már a fél városnak megvolt
2013. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sztem is biztosra megy.ismerek ilyen típusú fiukat.soha nem a csendes, visszahúzodó csaj kellett nekik.mindig is feltuno kulseju barátnoje volt mindnek.

sztem vagy csak hulyít, vagy azért nem megy a cicákhoz mert tobbet kellene neki felmutatni.nekik tényleg nem eleg ha bokol, mert kb mindennap bokolnak neki, meg pontosan tudják hogy jol néznek ki.

2013. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!