Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hogy szólítotok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy szólítotok le egy fiút, ha akartok tőle valamit?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból...

Főleg a 14-16 éves korosztály érdekel. :)


2013. máj. 9. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Sehogy... Megvárom, hogy ő jöjjön oda :)

16/L

2013. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és ha nem megy??:DD
2013. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez lenne a fő kérdés :D
2013. máj. 9. 18:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Általában odajön, ha meg nem, akkor tovább megyek.
2013. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sehogy:) Nem szoktam leszólítani a fiúkat, de ők se jönnek oda hozzám.. csak néznek:) 15/l
2013. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Heló, bocsi ... És közben serényen mosolygok, amitől úgy tűnik mintha kedves ember lennék. De 19 vagyok
2013. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszer leszólítottam egy fiút. Odamentem hozzá amikor egyedül volt és kerek perec megmondtam, hogy szimpatikusnak tűnik és, hogy biztos nem hülye, tudja miért szólítottam most le. (Igen, természetesen leesett neki, hogy nyilván tetszik nekem) Sajnos közölte is, hogy van barátnője (azelőtt ezt nem tudtam, különben le se szólítom) viszont nagyon kedves volt és egyáltalán nem küldött el a fenébe. Bemutatkozott majd be is jelölt az egyik közösségi oldalon és jó párszor beszélgetünk, persze csak mint "barátok". A lényeg az, hogy nagyon örültem a végén, hogy megtettem, egészen felszabadultam, tudtam mi a helyzet + a barátnőim is nagyon büszkék voltak rám :) és mivel nem volt semmi "szövegem" amivel oda tudtam volna menni hozzá, így csupán az igazat mondtam.

Eddig csak egyszer szólítottam le/meg fiút, de nem tartom kizártnak, hogy még máskor is megtegyem. Tény, hogy nehéz megtenni az első lépést, de lehet, hogy valaki valahol pont arra vár.

2013. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Valóban nehéz megtenni az első lépéseket, de talán majd én is leszek olyan bátor...
2013. máj. 10. 14:44
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Egyszer biztosan összeszeded a bátorságod;) Én elmondom, hogy 1 hónapig készültem rá :D , de legalább megtettem.

2013. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!