Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudnám végre elhinni, hogy tényleg vannak lányok, akiknek fura mód tetszem külsőre?

Figyelt kérdés

Több randin is úgy jött le, hogy tetszem a lányoknak, de végül csak kettőn mertem megcsókolni a lányokat és fura mód, tényleg olyan kis mosolygós, kedvesek voltak, mintha bejönnék nekik külsőre tényleg, kaptam bókot is egyébként, ami bátorított, lényegében ezért is mertem megcsókolni azt a két lányt, de mégis folyton úgy érzem, hogy ronda vagyok és kevés a lányoknak, hogy nem lehet ez valóság, hogy biztos csak bemesélem és nem is tetszem nekik valójában, mintha meg sem történt volna, pedig valóban smároltam velük meg volt, amelyikkel tovább is jutottam pettingbe. Aztán, ha belegondolok volt még legalább egy lány, aki szintén ilyne mosolygós volt randi alatt, szerintem neki is bejöttem, csak akkor még inkább félénkebb voltam és nem mertem megcsókolni, aztán nem is kerestem, de állítólag sírt a lány miattam, persze nem biztos, hogy igaz, de ha igen, akkor ezek szerint neki is bejöttem. Ha belegondolok összesen volt 6 randin és abból 3 lánynak bejöttem, amit elég durva, mert ha valóban olyan ronda lennék, ahogy sok szép lány beszólogat nekem facebookon meg régebben a szakmunkás résznél, hogy hogy nézek ki, meg milyen nagy orrom van, akkor valahogy nem furcsa, hogy van mégis lány, akinek tetszem. Nem is értem ezt, mert én is csúnyának tartottam mindig is magam, emiatt is lettem csendes, visszahúzódó srác, kivéve randikon, ha kaptam jeleket, mert akkor felbátorodtam és mertem kezdeményezni érdekes mód és azoknak a lányoknak úgy vettem észre tetszett is a dolog, meg zavarba is jöttek tőlem. Pedig hát csúnya vagyok és akkor pont, hogy undorodniuk kéne tőlem. Teljesen össze vagyok zavarodva. Régebben is volta már fura jelek, amikor még anynira félénk voltam, hogy nem mertem rá sem írni lányokra a neten, hogy például szép csajok hátra fordultak utánam utcán meg például suliban is egy csaj folyton, ha meglátott elkezdett nevetgélni meg szólt a barátnőjének, aki többször is utánam fordult hátra és egyszer még rám is mosolygott ilyen kedvesen, bájosan, fura mód nem gúnyolódva, pedig úgy megszoktam már, akkor is, hogy sok lány kigúnyolt, beszólogatott vagy cak úgy nevetgéltek, ha megláttak. Aki gúnyolt az az orrommal jött, vagy csak úgy benyögte, hogy nézek ki. Meg azt is észrevettem, hogy minél jobban nem vettem észre például az ilyen nagy szájú, de szép csajokat, annál inkább piszkáltak, addig nem hagytak békén, míg nem reagáltam valamit. Volt egy szép csaj, aki folyton piszkált az osztályban, úgy tett mintha bejönnék neki, de persze én tudtam, hogy csúfol, de mivan, ha mégsem , mert már teljesen össze zavarodtam, hogy mióta vannak sikeres randijaim, meg szép lányok szemeznek velem időnként, hogy mi van, ha tényleg én tetszem nekik, ha ez a valóság, ha tényleg vannak olyan szép lányok is, akik nem tartanak rondának?

Már olyan is volt, hogy haverom látta a dolgokat és szerinte bejöttem a csajnak, de én akkor sem tudom elhinni, mert higyjétek el én nem is vagyok az a férfias álompsi külsőre, sőt az arcom is ronda szerintem, nem csak a testem. Így mégis hogyan tudnám elhinni, hogyha valóban én tetszek, ráadásul pont egy szép lánynak? Legutóbbi randimon is egy szép lánnyal randiztam, mégis úgy viselkedett, mintha helyes fiú lennék, bejönnék neki, én valahogy mégis attól rettegek, hogy ez nem valóság, hogy benyögi, hogy nem tetszem neki, ha többet nem akar velem találkozni, így kicsit félek új randit kérni, tartok attól, hogy elvesztem az egyetlen szép lányt,a kinek most tetszem vagy legalábbis úgy tűnik.


2013. máj. 8. 23:33
 1/2 Sonmi ***** válasza:
arany középút? mi lenne, ha nem érdekelne ki mit gondol rólad? vedd lazábbra..:D az egyértelmű jeleket úgy is észreveszed...
2013. máj. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán ha kevesebbet beszélnél és figyelnél a többi emberre, akkor minden kiderülne. Ezt 5 mondatba össze lehetett volna foglalni.
2013. máj. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!