Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Leírnátok, hogy szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Leírnátok, hogy szerintetek milyen egy 'rossz alak'?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs rossz alak, csak aránytalan testrészek...túl keskeny vállhoz túl hatalmas cicik, echte széles csípőhöz lapos popsi, ilyenek.
2013. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Most őszintén írok.Nem kell ezért elítélni.

Számomra már a duci és a molett már "rossz alak".De ilyen nőkkel/lányokkal nem kezdek.Nem is zavarnak.

Illetve egy női test arányosságában jó.Csak akkor "rossz" ha az arányokon túllépve valami túl nagy.Pl a karja olyan mintha 30 kilóval nehezebb lenne,vagy túl nagyon a combjai.

2013. máj. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha van rajta fogni való, az még elmegy. De ha már elfolyik, az egyértelműen értelmezhetetlen információ számomra.
2013. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
lop, csal, hazudozik ilyenek.:) xdddd
2013. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez relatív mindenkinek más a jó vagy rossz. Én leginkább a férfias testalkatú nőket tartom rossz alkatúnak, nagy hát, széles váll, kis mell, kicsi lapos fenék, vékony csípő. Nekem ezek a tulajdonságok taszítóak, de van akinek lehet hogy ezek némelyike kifejezetten tetszik. Nekem az ideálom az olyan nő aki se nem sovány se nem kövér, de a csípő-derék arány nagy (magyarul sokkal szélesebb a csípője/feneke mint a dereka) és nem széles a háta meg a válla. Mellben a közepes tetszik, nem tetszik sem a lapos, sem a gigantikus :)

24F

2013. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a szélsőséges kinézetelű lányok nem tetszenek.

ez a borzalmas gebe véglet [link]

ez meg a borzalmas mackó véglet:

[link]


Természetesen alapból mindkettő nagyon szép nő, csak hát a testük, az nagyon előnytelen.


Mi a jó szerintem? A normális testű nő? Ami a kettő között van.

2013. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%
Egyet kell értenem, a túlsúlyosság okozza a rossz alakot leginkább. Persze az sem jó, ha túlságosan vékony, na de még mindig 100x inkább legyen vékony, mint kövér.
2013. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az aránytalanság. (Bár én nő vagyok.) Kb 1:1,6 arányban legyen a derék a csípőhöz és a mellhez, akkor ideális, akkor tetszik a legtöbb pasinak. És ezt nem én találtam ki, aranymetszés.
2013. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én az izmosaktól ki vagyok. :D

A molettek sem nagyon tetszenek,mert am. is vékony srác vagyok,idétlenül néznénk ki,ha a csaj 3x akkora ,mint én.

De az nem gond,ha húsossabb,csak az ilyen Bud Spencer alkatúak nem tetszenek.

A nagy melleket sem bírom,nálam nem igaz,h jó,ha arányos,legyen kicsi mell,de széles csípő,és méretes fenék,az az ideál.

2013. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem sokkal rosszab a dagadt annal aki vekony de latszik rajta hogy nem csinal semmitse es log rajta a bor. 2 fajta no van, a vekony szepen kidolgozott testu, kerek izmos fenek, hosszu izmos-vekony labak, vekony karok, (ha a haton van zsir az mar szoba se johet!) es a tobbiek. lehet itt ketszinuskodni hogy jaj en nem szeretem a szep noket, igen ez azert van mert a tudatalattidban lejebb vetted az igenyeid hogy ne tartsd magad egy rakas sz4rnak.
2013. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!