Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy csaj elakarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy csaj elakarom hívni valahova valami ötletet adjatok pls :Đ mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Szval van egy fekete hajú kb 20-21 éves csaj [én(24)] egy kisboltban dolgozik egyedül általában.

Bejön nekem :) el akarom hívni valahova de egyáltalán nem ismerem mit mondhatnék neki? nem akarok bunkó lenni sem puhapeöcs... nem is akarom egyből felfalni csak szeretném elhívni valahová.


Kérdezzem meg előbb h van -e barátja vagy h bejövök -e neki vagy?? mit?



2013. máj. 8. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

"nem is akarom egyből felfalni "


Ejnye farkaskoma, de magabiztos tetszik lenni:xDDDDDDDD

2013. máj. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előbb kezdj el vele ismerkedni, kérdezz az érdeklődési köréről stb. Később, és amikor már jól megy a beszélgetés, és úgy látod, hogy kedvel téged, csak lazán mond neki, hogy van kedve sétálni veled. Menjetek el sétálni a parkban, vagy a főtérre, stb. Sok sikert.
2013. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1# LOLOL xD faxba lebuktam xD
2013. máj. 8. 11:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs tömeg a boltban, meg egyedül is van, előbb beszélgess vele kicsit. Ha nyitott, kedves, tudtok beszélgetni, nem zárkózik el, simán hívd el valahová. (vagy ha pl. már beszélgettetek vagy 2x, 3x, kérdezd meg, hogy lenne e kedve a bolton kívül, kicsit hosszabban folytatni a beszélgetést.
2013. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!