Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyire ciki, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire ciki, ha egy 15 éves srác dadog?

Figyelt kérdés
Leginkább korombeli lányok véleményét várom.
2013. máj. 6. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ciki, hanem ez egy betegség, amivel igazából pszichológushoz kellene járni kezelésre, mivel ez valamilyen trauma következménye. Pl. gyerekkori bántalmazás, valakinek az elvesztése/halála.

23/F

2013. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyelembe véve a mai 15 éves lányok értelmi szintjét, ez sajnos rád nézve, komoly probléma.

Én ugyan nem vagyok korod béli lány, de ezt bárki megmondja.

2013. máj. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%

érdekes, a kérdést le tudtad írni dadogás nélkül


nem lehet olyan súlyos

2013. máj. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is annyi idős vagyok mint te és én eléggé dadogok azóta pszichológushoz járok nem segített semmit egyik azt mondta hogy a papám elvesztése miatt dadogok a másik meg az hogy gyorsabban jár az agyam mint a szám de lehet neked segítene a pszichológus ha önbizalom hiányos van segít feldolgozni a dolgokat de nekem azért nem segített mert én nagyon optimista vagyok és ki ismertem önmagamat magamtól de lehet segít neked egy próbát megér és mindent megbeszélhetsz vele mint egy jó barát csak ő nem adhat ki magáról infot és rólad meg nem add ki infot mert ez a szabály ha meg aszt mondja logopédus akkor el kell menni hozzá.
2013. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a mai plázacicák lehet beszólnak ezért. Nekem kifejezetten nincs vele semmi bajom. Ismerősöm is dadog mikor először találkoztam vele és hallottam beszélni bevallom aranyosnak tartottam:) szóval a normális emberek ezt nem tartják cikinek amíg nem látni hogy te roszzul érzed így magad :) 16/L
2013. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amugy nem nagyon számít a nőknél hogy dadogsz csak amikor ha nővel vagy meg kell védened magad per pillanat ma bunyóztam 2 sráccal mert csúfoltak piszkáltak bevertem mind a kettőnek a száját és azóta semmit nem szólnak a nő ügyek egész jól mennek van aki viccesnek találja de eléggé ritka az ilyen de van olyan nő tipus aki rá sem hederít hogy dadogsz de van olyan aki annyira különcnek érez téged hogy lekoptat vagy meg aki teljesen normálisnak érzi a dolgot ne ez már elterjetebb de valamivel minig emelned kell a lécet hogy pótold mások elvárását.4-es vagyok
2013. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3-ik, rohadt vicces vagy. A többiek válaszát köszönöm, igazából engem annyira nem zavar, csak ritkán viccelődnek vele egy mondatra.
2013. máj. 6. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!