Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmennétek a helyemben, vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek a helyemben, vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy lánnyal fogok hamarosan randizni. Interneten ismerkedtünk meg, és mivel kicsit távol lakunk egymástól, így az első randin találkozunk egy mindkettőnknek semleges városban lesz.


Amennyire eddig megismertem, aranyos, kedves. Arcra gyönyörű, de sajnos egészalakos kép kevés van róla, 1-2. Amelyik pedig fel van töltve az oldalra azok közül, az mind 1-2 éves, és azokon mindegyiken kissé telt, hogy finoman fogalmazzak. :( De arcra nem kövér, meg semmi, épp ez a furcsa! A közelmúltban feltöltött friss képein pedig mindegyiken csak az arca van!


Megkérdezni egy nőtől ciki, h hány kg vagy baby, így ez kilőve, amint az is, h lefogytál nyuszi. Viszont nem a zsánereim a teltebb lányok! Neki a képek alapján bejövök, azt írta, és az is tetszik neki, hogy vékony és magas vagyok. Én is szeretem az alacsony lányokat - mert elég alacsony - , de akkor ha egyben vékonyak is.


Nem vagyunk tinédzser korúak egyiken sem már és eddig nem is kellett lányt elutasítanom. Őt sem akarom, mert arcra nagyon bejön, és a személyisége is, amennyire legalábbis leveleken keresztül átjött.


Mit tennétek a helyemben? Válaszaitok mellé legyetek szíves odaírni az életkorotokat és azt is, hogy az erősebbik, vagy a gyengébbik nem közé tartoztok.



2013. máj. 5. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ne bánts meg semmiképp kérd meg hogy küldjön neked képet amin mindene rajta van. :) Lehet hogyha beleszeretsz nem fog zavarni.
2013. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1 esélyt adnék,nem kerül semmibe,mert gondolom nem több száz kilométert kell utaznod.

18/f

2013. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Biztos hogy kamuzik a csaj, ne menj el a randira. Már ott gáz a dolog, hogy ha küld fotót-nem egész alakost+ nem egyenes a nő. Egy egyenes nő vagy nem küld abszolút fotót, vagy küld de egyenesen, teljes alakost.


40+N

2013. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Erre való a randi!

Hogy kicsit jobban megismerd, mielőtt járnál vele!


Számodra azt kell eldönteni, hogy a te értékrendedben mi a fontossági sorrend.

A belső értékek és aztán a külső, vagy fordítva!


javaslom meny el, találkozz vele, és ha el tudod képzelni vele a kapcsolatot, akkor lehet fejest ugrani a dologba!


Ha csalódsz benne, akkor szép illedelmesen megbeszéled vele a dolgot, hogy ez most nem nyert CD lejátszót! De még lehettek barik!

Azt eldöntöd, hogy Interneten vagy személyesen mondod meg neki.

2013. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Még az a mindkettőnknek semleges hely is durván háromórányi utazás árán közelíthető meg számomra.


Még mindig nem tudom mi legyen. Képek alapján bejövök neki, ezt már sokaktól olvastam viszont. (Nem, nem küldök senkinek képet itt, gondoltam szólok előre.) Elképzelhető az is, hogy élőben mégsem leszek nála nyerő, mint oly sokaknál, akiknél ugyanígy nyitottam anno. Ha meg még meg is tetszik, a plusz kilói ellenére, ő pedig ejt, az megint tök rossz. :(

2013. máj. 5. 18:33
 6/11 A kérdező kommentje:

De most megmondani egy lánynak, h nem tetszel, mert olyan a külsőd amilyen - az olyan izé dolog. Az én külsőm se tökéletes (még ha eddig úgy néz ki, hogy tetszem is neki), emiatt vagyok kissé félénkebb, mint az átlag. Bezzeg nekem is minden bajom van, ha nem képesek a szemembe mondani, vagy legalább levélben leírni, h mi a bajuk velem, hanem csak szó nélkül eltűnnek!


Lehet félreérthetően fogalmaztam, itt eddig nem volt képküldözgetés, vagy ezzel kapcsolatos kérés egyikünk részéről sem! A képeink fel vannak töltve a társkereső oldalra és így találtuk meg egymást.

2013. máj. 5. 18:37
 7/11 anonim ***** válasza:

6 Kérd meg, hogy fogyjon le-és mellékeld neki ezt a kérdést. Ha normális, akkor érteni fogja a dolgot-és tesz, igy lesz lehetőségetek.

Ha kamus, akkor meg fog sértődni, és eltűnik.


Szóval igy pillanatok alatt kiderül, hogy beborul-e.

2013. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hogy kérhetnék egy vadidegentől olyat, hogy legyél szíves lefogyni és aztán járhatunk? A nők egyébként is érzékenyek a testsúlyukra és az azzal kapcsolatos célzásokra tapasztalataim alapján. Szerintem úgy rúgna pitsán egy ilyen beszólás után, hogy csak úgy füstölnék.
2013. máj. 5. 18:48
 9/11 A kérdező kommentje:
Volt már egy olyan randim, ahol a csaj 170/70-nek írta le magát. Nekem ez kicsit sok már már mint súlyban. Képein kissé husis volt, élőben viszont imádni való és nem bántam meg, hogy találkoztam vele! Jól elbeszélgettük a délutánt! Kibeszéltük azt is, hogy mennyien szó nélkül eltűntek már az életünkből az első randi után, meg egyáltalán, és hogy ő és én se csinálnánk még hasonlót se. Mégis megtette ő is ezt velem. :S
2013. máj. 5. 19:01
 10/11 A kérdező kommentje:
Még várok válaszokat! Szerdán lesz a nagy nap! :)
2013. máj. 6. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!