Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmennétek a helyemben, vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek a helyemben, vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy lánnyal fogok hamarosan randizni. Interneten ismerkedtünk meg, és mivel kicsit távol lakunk egymástól, így az első randin találkozunk egy mindkettőnknek semleges városban lesz.


Amennyire eddig megismertem, aranyos, kedves. Arcra gyönyörű, de sajnos egészalakos kép kevés van róla, 1-2. Amelyik pedig fel van töltve az oldalra azok közül, az mind 1-2 éves, és azokon mindegyiken kissé telt, hogy finoman fogalmazzak. :( De arcra nem kövér, meg semmi, épp ez a furcsa! A közelmúltban feltöltött friss képein pedig mindegyiken csak az arca van!


Megkérdezni egy nőtől ciki, h hány kg vagy baby, így ez kilőve, amint az is, h lefogytál nyuszi. Viszont nem a zsánereim a teltebb lányok! Neki a képek alapján bejövök, azt írta, és az is tetszik neki, hogy vékony és magas vagyok. Én is szeretem az alacsony lányokat - mert elég alacsony - , de akkor ha egyben vékonyak is.


Nem vagyunk tinédzser korúak egyiken sem már és eddig nem is kellett lányt elutasítanom. Őt sem akarom, mert arcra nagyon bejön, és a személyisége is, amennyire legalábbis leveleken keresztül átjött.


Mit tennétek a helyemben? Válaszaitok mellé legyetek szíves odaírni az életkorotokat és azt is, hogy az erősebbik, vagy a gyengébbik nem közé tartoztok.



2013. máj. 5. 18:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
El kell menni és megadni az esélyt. Én találkoztam már sok emberrel, többségükkel nem randi céljából, hanem csak beszélgetni és még azzal is, aki Nagyon más volt, sikerült úgy beszélni, hogy jó érzéssel mentem haza.
2013. máj. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!