Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy ilyen sráchoz?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban,nagyon tetszik,és van egy közös óránk is,de nem szoktam vele beszélni.Hogy közeledjek hozzá? A közös óránkról nincs mit kérdeznem tőle,mivel mindent tudok,és van más,akitől megkérdezhetem, más közös meg nem jut eszembe.. Mit tegyek,hogy észrevegyen?
2009. szept. 28. 21:28
 1/6 anonim válasza:
100%
neki nem kell tudni hogy te mindent tudsz...attól hogy tudod, megkérdezheted tőle az anyaghoz kapcsolódó dolgokat akimet "nem értesz" én biztos ezt tenném. vagy pl a fiúk örülnek annak ha bókolnak nekik. egyik nap jegyezd meg finoman hogy pl. tök jó rajta ez a pulcsi...
2009. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó csak furán venné ki magát a helyzet,mivel több közelebbi ismerősöm is velünk van egy órán..:D És még egy szót sem beszéltem vele:/
2009. szept. 28. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs sose nagyobb társaságban? közös haverok azon az órán? rajtuk keresztül egyszerűbb lenne elindítani egy beszélgetést:)
2009. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát,csak mindenki szanaszét van óra előtt:) Így nem igazán látom,de amint olyan lesz a helyzet,megpróbálom:)
2009. szept. 28. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nekem is tetszene, ha megjegyeznék, hogy milyen jó a pulcsim. Bár van egy lány ismerősöm, aki mindig mond valami ilyesmit és nekem már hányingerem van tőle. Olyan minden mozdulata és beszólása, mintha folytos dugni akarna. Undorító. Mondjuk tőle egyébként is undorodom, ugyhogy elfogult vagyok.

Szerintem csak közeledj hozzá. Keresd a társaságát és majd ő át fogja venni az irányítást. Az ösztönök erre állítják be. Minden férfi egy potenciális falkavezér! :-D

2009. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a közös órás napokon öltözhetnél picit merészebben(nem qrvásan!), biztos észre fogja venni.

21F

2010. márc. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!