Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam hogy én kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam hogy én kezdeményeztem a pasinál?

Figyelt kérdés
Régóta ismertük egymást, de 2 éve nem beszéltünk. Nekem ő nagyon sokszor jutott eszembe, én oda voltam érte. Akkoriban tudtam hogy én is tetszem neki, ennek egyértelmű jelei voltak de valahogy mégsem alakult köztünk semmi. És most 2 év elteltével írtam neki facebookon hogy hogy van, és elhívott beszélgetni. Azt mondta nagyon örül hogy találkoztunk, de eltűnt pár napra, majd megint én kerestem egy ürüggyel és elhívott mégegy randira. Aztán találkoztunk még 7-8 alkaommal de szép lassan dobott engem. Elszúrtam hogy én erőltettem rá magam?
2013. máj. 5. 09:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Ráadásul megtudta hogy nem véletlenül írtam neki hogy "Szia hogy vagy?" hanem hátsó szándékkal mert oda voltam érte. Nem kellett volna kezdeményeznem? Mondjuk én soha sem mondtam neki hogy randizzunk, mindig ő hívott el. Ő akart a kedvemben járni stb.
2013. máj. 5. 09:45
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem rontottál el, ennyi volt a közös utatok. Jön majd más.
2013. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!