Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor érdeklem a srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor érdeklem a srácot vagy nem? Néha keres néha nem.

Figyelt kérdés
Én kezdeményeztem nála de ő hívott el randizni. Sokszor van hogy én írok neki először, de akkor mindig kedves stb. akkor sokat beszélünk. Nagyon ritkán ír ő nekem, de akkor mindig elhív randira. Már 7-8 alkalommal voltunk itt-ott, meg is csókolt, hazakísért stb. Egyszer volt is itt nálam. De most akkor érdeklem vagy nem? Miért nem keres gyakrabban, vagy miért elég neki hetente 1 alkalommal találkozni?
2013. máj. 4. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Lehet nem akarja elsietni.

De az a legtisztább, ha ezt elmondod neki és megbeszélitek. Ha nem érti meg vagy csak kifogásokat keres, nem éri meg. De muszáj, hogy ő is keressen, hiszen ő a pasi nem?!

Egy dolog zavar ebben a kérdésben: "én ÍROK neki"; vagyis ritkán találkoztok és heti egyszer beszéltek fb-on? Nem árt ezen változtatni, ha tartós kapcsolatot szeretnétek.

2013. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ő is keres de csak 1 hét után pl. De akkor is csak annyira hogy "Szia ráérsz kedden találkozni XY helyen?" szóval ha keres akkor csak annyival hogy mi legyen a program meg hol. Eleinte azért írt olyat is hogy "Jajj de várom már a szerdát hogy lássalak" de már sztem alább hagyott a lelkesedése. Hát ha rajta múlna akkor igen 1 héten egyszer beszélnénk.


Amúgy 23 éves és régebben nagy nőcsábász volt. Azt mondta már megváltozott...Lehet csak hülyít :/

2013. máj. 4. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján lehet,hogy csak nem akar elkapkodni semmit,és inkább élőben szeret kommunikálni,mint a neten..De ez,hogy nőcsábász "volt"..Akkor az is marad.
2013. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!